ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

افزایش کمک هزینه اجاره مسکن طلابمدیر امور طلاب حوزه علمیه خراسان گفت: با عنایت مقام معظم رهبری(حفظه الله) و مساعدت های مدیر محترم حوزه علمیه خراسان، کمک هزینه اجاره مسکن برای طلاب فاقد مسکن از ابتدای سال جاری در خراسان به 3 میلیون ریال افزایش یافت.

حجت الاسلام یوسف شریف زاده در گفتگو با روابط عمومي حوزه علمیه خراسان با اشاره به افزایش کمک هزینه اجاره مسکن طلاب این حوزه، ابراز کرد: با عنایت مقام معظم رهبری(حفظه الله) و مساعدت های مدیر محترم حوزه علمیه خراسان، کمک هزینه اجاره مسکن برای طلاب فاقد مسکن از ابتدای سال جاری در خراسان به 3 میلیون ریال افزایش یافت.

مدیر امور طلاب حوزه علمیه خراسان افزود: کمک هزینه اختصاص یافته به صورت ماهیانه واریز می شود که مابه التفاوت فروردین و اردیبهشت و مبلغ مربوط به خردادماه به حساب واریز شد.
وی با بیان اینکه از میان 14 هزار و 800 طلبه متاهل، تعداد 3 هزار و 400 نفر کمک هزینه اجازه مسکن دریافت می کنند، اظهار کرد: مسئولان این حوزه برای کاسته شدن از دغدغه معیشتی طلاب که با حداکثر 900 هزار تومان در ماه به سختی امرار معاش می کنند و در حال حاضر نیز با توجه به شیوع بیماری کرونا و توقف فعالیت های جانبی، دوچندان شده، برنامه ریزی هایی انجام داده و می دهند که افزایش کمک هزینه اجاره مسکن یکی از این اقدامات است که امیدواریم بتوانیم خدمات دیگری نیز برای طلاب عزیز در این زمینه انجام دهیم.
وي کمک معیشتی در قالب طرح مواسات و همدلی در ایام ماه مبارک رمضان و قبل از آن را از جمله فعالیت هایی دانست که به دستور آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر محترم این حوزه با هماهنگی های انجام شده از سوی نماینده ولی فقیه در استان و تولیت آستان قدس رضوی اقدام شده است.
وی خاطر نشان کرد: تلاش می شود با استفاده از ظرفیت های موقوفات و کمک خیرین نسبت به کمتر شدن دغدغه معیشتی طلاب که از تاکیدات رهبر معظم انقلاب، اعضای شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان است، کارهای مطلوب و نتیجه بخشی انجام شود.

 


كد خبر: 38077  |  تاریخ درج خبر: 1399/04/20  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا