ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مقاومت نظامی، تنها راه مقابله با اسرائیل استرئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، گفت: مقاومت نظامی گسترده و فراگیر، تنها راه مقابله با طرح‌های توطئه‌ای اسرائیل است.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، اسماعیل هنیه، در سخنرانی به مناسبت " روز قدس رهبران مقاومت" که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت تصویری برگزار می شود، اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود به شهر مقدس قدس و معرفی آن به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و خواستار اتحاد و همبستگی امت مسلمان در برابر توطئه‌های این رژیم شد.
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، با بیان اینکه مقاومت نظامی گسترده و فراگیر، تنها راه مقابله با طرح‌های توطئه‌ای اسرائیل است، افزود: قدس بیش از سایر اماکن فلسطین در معرض خطر و توطئه یهودی‌سازی قرار دارد و اقدامات محور مقاومت به ویژه جمهوری اسلامی ایران در حمایت از گروه‌های فلسطینی، جای تقدیر و تشکر دارد.
اسماعیل هنیه در پایان با اشاره به نامگذاری روز قدس، ابرازکرد: امام خمینی(ره)، رهبر فقید انقلاب اسلامی ایران در نام‌گذاری آخرین روز جمعه ماه رمضان، روحی تاره در جسم مقاومت فلسطین دمید و امید است تا پیروزی قدس شریف و امت اسلام، ادامه یابد.
گفتنی است، سخنرانی رهبر معظم انقلاب به مناسب روز قدس نیز، ساعت 12 به وقت تهران جمعه 2 خرداد 99، به صورت زنده از رسانه های ملی و بین المللی پخش خواهد شد.


كد خبر: 37820  |  تاریخ درج خبر: 1399/03/01  |  کد خبرنگار: 28038
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا