ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مسابقه ی " القدس لنا " برگزار می شودمعاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان، مسابقه ی سراسری " القدس لنا " را به صورت مجازی برگزار می کند.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، با توجه به فرمایشت رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه « مسئله فلسطین امروز مسئله اول جهان اسلام است»، معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی این حوزه، مسابقه ی سراسری " القدس لنا " را به صورت مجازی و از طریق پیام رسان های داخلی، برگزار می کند.
این مسابقه در قالب های مختلف پویش، شعر، دلنوشته، شعار، نقاشی و ساخت ماکت، برگزار می شود.
ایجاد پویش سراسری، قدس خرمشهر دیگر می شود با عنوان " هر طلبه یک پویش"، یکی از قالب های شرکت در این مسابقه است.
عناوین " کلنا مقاومه" ارسال زیباترین شعار برای قدس امسال، " من قاسم سلیمانی ام" با ارسال پیام از طرف سردار دلها به رژیم غاصب اسرائیل، " روز قدس بدون سردار" ارسال دلنوشته ای به ذوالفقار حرم سردار شهید قاسم سلیمانی و " پاره تن اسلام" ارسال نقاشی و یا ساخت ماکت از قدس و مسجد الاقصی و درج زیباترین شعار بر روی آن، از قالب های دیگر این مسابقه مطرح شده است.
علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانید فایل ها و موارد خواسته شده ازجمله اسکرین شات از راه اندازی پویش در فضای مجازی، ارسال شعار، پیام، دلنوشته و نقاشی، را به آی دی های https://eitaa.com/Adminfarhangi در پیام رسان ایتا و http://sapp.ir/adminfarhangihoze در پیام رسان سروش، ارسال نمایید.
گفتنی است، آخرین مهلت ارسال آثار، سوم خرداد ماه همزمان با سالروز آزادی خرمشهر می باشد و به نفرات برتر نیز، جوایز ارزنده ای اهداء خواهد شد.
لازم به ذکر است، علاقمندان برای دریافت محتواهای بصیرتی سیاسی و دیگر مطالب معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان، می توانند به کانال این معاونت در پیام رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/howzehfarhang و یا سایت آن به نشانی اینترنتی www.farhangi.hozehkh.com مراجعه نمایند.


كد خبر: 37811  |  تاریخ درج خبر: 1399/03/01  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا