ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

تقدیر از کادر درمانی بیمارستان شهید مدرس کاشمرمدرسه علمیه حاج شیخ(ره) کاشمر از زحمات خالصانه مدافعان سلامت مجموعه پزشکی درمانی بیمارستان شهید مدرس این شهرستان نسبت به مبارزه با ویروس کرونا، تقدیر کردند.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مدير و کادر مدرسه علميه حاج شيخ(ره) کاشمر از زحمات خالصانه مدافعان سلامت مجموعه پزشكي درماني بيمارستان شهيد مدرس این شهرستان نسبت به مبارزه با ويروس كرونا، تقدیر کردند.
حجت الاسلام محمد محمدي در این مراسم ضمن سپاس از خدمات جهادي و جانفشاني حامیان سلامت، اظهاركرد: در واقع كادر درمان كشور خط اول و پيشاني مديريت ارائه خدمات به بيماران كرونايي مي باشند كه تلاش های آنان، از سوی جامعه روحانیت و عموم مردم، مورد تقدیر است.
وی با بیان اینکه خدمات ارائه شده توسط كادر، ايثارگري و از خودگذشتگي است، افزود: فعالیت جهادگران سلامت، همانند جهاد اكبر است، بنابراین ما بايد اين روحيه را تقويت کرده و بتوانيم شرايطي را ايجاد كنيم كه با بيشترين بهره وري و كمترين چالش در این امر خطیر، روبرو شويم .
مدیر مدرسه علمیه حاج شیخ(ره) کاشمر در پایان خطاب به جمع پرستاران با تاكيد بر اهميت همدلي و تلاش براي ارائه خدمت با كيفيت به مردم، گفت: در مسير خدمت سلامت، روحانیون نیز در كنار شما هستند و از هيچ كمكي در این راه، دریغ نخواهند کرد .
گفتنی است، در پايان این مراسم از رياست محترم بهداشت شهرستان، دكتر يزداني و رياست بيمارستان شهيد مدرس،دكتر مهربان و 20 نفر از كادر پرستاري و درماني بيمارستان، تقدیر شد.


كد خبر: 37808  |  تاریخ درج خبر: 1399/03/01  |  کد خبرنگار: 28038
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا