ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

بررسی روزانه آثار ارسالی به فراخوان پانزدهم پژوهشی حوزه علمیه خراسان



دبیر پانزدهمین فراخوان آثار پژوهشی گفت: اثرهای ارسالی برای پانزدهمین فراخوان آثار پژوهشی حوزه علمیه خراسان در تعطیلات نوروز 99 به صورت روزانه ارزیابی می شوند.

 حجت الاسلام جواد معین در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، گفت: دبیرخانه آثار پژوهشی معاونت پژوهش این حوزه در تعطیلات نوروز99 فعالیت خود را به صورت مجازی و دورکاری ادامه می دهد.
وی افزود: بررسی روزانه و دقّت در ارزیابی آثار شرکت کنندگان در فراخوان پانزدهم، از آغاز فراخوان، مورد توجه و اهتمام معاون پژوهش بوده، لذا حسب هماهنگی های صورت گرفته با داوران و اساتید محترم ارزیاب و با توجه به محدودیت های ایجاد شده به جهت شیوع بیماری کرونا، تمامی آثار بدون وقفه در تعطیلات نوروز 99، از طریق «سامانه فراخوان» در کمترین فاصله زمانی برای داوران ارسال، و موارد مربوطه بررسی و پیگیری می شوند.
دبیر پانزدهمین فراخوان آثار پژوهشی با بیان اینکه «دقّت» و «سرعت» دو گزینه بسیار مهّم در فرآیند ارزیابی این فراخوان است که تلاش می شود به نحو احسن اجرا گردد، ادامه داد: از آغاز پانزدهمین فراخوان در 15اسفندماه98 تاکنون، بیش از 220 اثر دریافت شده، و مرحله «داوری اول» حدود 90 درصد آنها به اتمام رسیده است.
وی در پایان یادآورشد: پانزدهمین فراخوان آثار پژوهشی حوزه علمیه خراسان تا 15 خرداد 1399 ادامه خواهد داشت و طلاب می توانند آثار خود از طریق سامانه فراخوان به آدرس http://spnf.hozehkh.com/account/LoginHoze ارسال نمایند.
گفتنی است، اخبار و اطلاعیه های مربوط به فراخوان از طریق پیام رسان سروش معاونت پژوهش به آدرس sapp.ir/howzehpajohesh و پیام رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/joinchat/1846018082C067d491c5f اطلاع رسانی می شود.


كد خبر: 37330  |  تاریخ درج خبر: 1399/01/06  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا