ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دوره آموزش مجازی عقاید شیعه برگزار می شود

عنوان

معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان، دوره آموزش مجازی عقاید شیعه را با رویکرد پاسخ به شبهات، ویژه عموم طلاب برادر و خواهر از 3 تا 19 فروردین برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، معاونت آموزش این حوزه با همکاری موسسه دارالاعلام لمدرسة اهل البیت(ع)، دوره آموزش مجازی عقاید شیعه، مروری بر رساله «محض الاسلام» حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را با رویکرد پاسخ به شبهات، ویژه عموم طلاب برادر و خواهر از 3 تا 19 فروردین برگزار می کند.
علاقمندان برای شرکت در این دوره می توانند از طریق سایت http://lms.hozehkh.com/panel/ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و از مباحث اساتید حجج اسلام و المسلمین سید علی مددی، مرتضی استادی و مرتضی محیطی، بهره منده شوند.
دوره‌ی عقاید شیعه شامل 20 فایل صوتی 20 دقیقه ای از اساتید است که در سامانه LMS سایت حوزه علمیه خراسان از 27 رجب المرجب (3/1/99) بارگزاری شده و تا 13 شعبان ۹۹/۱/۱۹ ادامه می یابد.
آزمون آنلاین این دوره در تاریخ20/1/99 برگزار خواهد شد و علاوه بر ارائه گواهی پایان دوره به پذیرفته شدگان، در روز 15 شعبان از نفرات برتر یکم تا پنجم تقدیر می‌شود.
گفتنی است، علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کانال این دوره در پیام رسان ایتا به آدرس eitaa.com/darolelam-mashhad مراجعه نمایند.


كد خبر: 37324  |  تاریخ درج خبر: 1399/01/05  |  کد خبرنگار: 28038
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا