ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

در جمع مدیران مدارس علمیه ارائه شد؛ گزارش کوتاهی از برنامه‌های سال آینده معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسانمعاون پژوهش حوزه علمیه خراسان، توسعه کمی و کیفی نشست‌ها و دوره‌های تربیت پژوهشگر و نیز توسعه انتشارات و ایجاد نمایندگی‌های خراسان‌های شمالی و جنوبی آن را از برنامه‌های سال آینده این معاونت دانست و در ادامه به برخی سؤالات و مطالبات مدیران مدارس، پاسخ داد.


به گزارش روابط‌عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین کندری، معاون پژوهش این حوزه در اجلاس سراسری مدیران مدارس علمیه خراسان که در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار شد، به ارائه برنامه‌های آینده معاونت خود پرداخت.
وی در ابتدا، گفت: حوزه انقلابی تک‌بعدی نیست و با هدف و نظام‌مند در راستای تربیت طلبه ای انقلابی است که بتواند در سطح جامعه بین‌المللی پاسخگو باشد.
وی افزود: چهار موضوع اساسی فرهنگ‌سازی پژوهشی، زیرساخت‌های پژوهشی، منشورات علمی و نیز نیازسنجی پژوهشی، محورهای فعالیت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان بوده است که در هر کلان‌حوزه، برنامه‌های بسیاری در سال‌های اخیر صورت گرفته است.
حجت‌الاسلام والمسلمین کندری تصریح کرد: هیئت‌های اندیشه‌ورز در شکل کامل خود به اندیشکده علوم اسلامی می‌انجامد که از برنامه‌های آینده این معاونت است، همچنن امسال به‌طور جدی به‌دنبال برگزاری کرسی‌های نقد، مناظره و آزاداندیشی هستیم.
وی در پایان، توسعه کمی و کیفی نشست‌ها و دوره‌های تربیت پژوهشگر و نیز توسعه انتشارات و ایجاد نمایندگی‌های خراسان‌های شمالی و جنوبی آن را از برنامه‌های سال آینده این معاونت دانست و در ادامه به برخی سؤالات و مطالبات مدیران مدارس، پاسخ داد.


كد خبر: 37042  |  تاریخ درج خبر: 1398/11/24  |  کد خبرنگار: 3752
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا