ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

افتتاح سومین نمایشگاه و بازارچه مشاغل خانگیمسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان، خبر داد: سومین نمایشگاه و بازارچه مشاغل خانگی با 150 غرفه در محل بازارچه حیات نور امروز افتتاح شد.

سیدحامد عاملی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با اعلام این خبر گفت: سومین نمایشگاه و بازارچه مشاغل خانگی با 150 غرفه از 23 تا 25 بهمن ماه در محل بازارچه حیات نور برگزار می شود.
وی بیان کرد: با تاکیدات آیت الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان، مرکز مشاوره و مهارت آموزی این حوزه در عرصه ی خدمات اجتماعی ورود پیدا کرده است و در سال جاری کارنامه ی خوبی را از خود به جا گذاشته است و در همین راستا، بازارچه های مشاغل خانگی ویژه عرضه ی محصولات کارآفرینان خواهر را برگزار می کند.
مسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان، با اشاره به اینکه افتتاحیه این بازارچه به دست مادر شهید روحانی مدافع حرم، میرزا محمود تقی پور انجام شد، افزود: طلاب خواهر و خانواده، مدد جويان كميته امداد، بانوان كارآفرين و همچنین بانوان هنرمند با معرفی مرکز خدمات حوزه، در سومین نمایشگاه و بازارچه مشاغل خانگی در 150 غرفه ارائه محصول دارند.
وی ادامه داد: صنایع هنری و دستی، صنایع غذایی، محصولات ارگانیک، مواد غذايي و بهداشتي، گل وگياه و انواع شيريني هاي خانگي از محصولات این نمایشگاه و بازارچه است که علاقمندان می توانند در ساعات ۹ الی ۱۸ روزهای ۲۳ الی ۲۵ بهمن از آن دیدن نمایند.
عاملی اشاره به اینکه به غرفه داران برتر، معرفی نامه برای دریافت وام کارآفرینی به نهادهاي ذيربط اعطا می شود، یادآورشد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09156501801 تماس حاصل نمایند.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه و بازارچه در محل نبش امام رضا (ع) ۶۹، بازاچه حیات نور (پایانه مسافربری) برای بازدید عموم دایر است، در پایان گفت: نمایشگاه و بازارچه‌های مشاغل خانگی طلاب حوزه علمیه خراسان در پاسخ به منويات رهبر معظم انقلاب و در سال رونق توليد، باهدف حمايت از كالاي ايراني، شكوفايي اقتصاد خانواده توسط بانوان متعهد، فعال و هنرمند برگزار می شود.
 


كد خبر: 37032  |  تاریخ درج خبر: 1398/11/22  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا