ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

سربلند و مقاوم، راه مان را ادامه می دهیممدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به حماسه حضور مردم در مسیر مقاومت در 22 بهمن 98، اظهار کرد: راه شهدای انقلاب، دفاع از حرم و مقاومت به خصوص سردار افتخار آفرین، سپهبد سلیمانی را همچنان با سربلندی و سرافرازی با محوریت رهبر معظم انقلاب ادامه خواهیم داد.

 آیت الله سید مصباح عاملی در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن 98، با اشاره به اینکه باید اهمیت حضور مردم را در انقلاب بررسی و ریشه یابی کنیم، اظهار کرد: پس از آن باید دید در هر برهه و عرصه ای از عرصه های انقلاب نقش و حضور مردم در حفظ نظام از قبل از پیروزی تا کنون چه مقدار تعیین کننده بوده است.
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان، پیروزی انقلاب را شامل چند عامل دانست و گفت: این عوامل شامل بیداری اسلامی، بصیرت سیاسی، حضور یکپارچه و یکصدایی با هر گرایش و قشری و نفی استبداد داخلی و استعمار خارجی و مقاومت و استقامت انقلابی همه مردم بود.
مدیر حوزه علمیه خراسان افزود: عاملی که همه این امور را خلق، ساماندهی و سازماندهی کرد، رهبری مرجعیت، حضرت امام راحل(ره) بود که به عنوان ظرفیت های اصلی برای پیروزی و تداوم انقلاب از آن استفاده و در حقیقت معجزه قرن را خلق کرد و آفرید.
آیت الله عاملی با ابراز امیدواری از اینکه این انقلاب به همان صورت با محوریت مرجعیت، حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) تداوم یابد، گفت: امروز شاهد خلق حماسه ای دیگر در مسیر مقاومت هستیم و در انتخابات نیز همین حضور خواهد بود و راه شهدای انقلاب و دفاع از حرم و مقاومت به خصوص سردار افتخار آفرین، سپهبد سلیمانی را همچنان با سربلندی و سرافرازی با محوریت رهبر معظم انقلاب ادامه خواهیم داد.


كد خبر: 37016  |  تاریخ درج خبر: 1398/11/22  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا