ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

نامه طلاب مدارس علمیه کاشمر، بردسکن و کوهسرخ به رهبر معظم انقلابطلاب و اساتید مدارس علمیه کاشمر، بردسکن و کوهسرخ به تأسّی از مدیر انقلابی و بصیر حوزه علمیه خراسان، آیت الله سید مصباح عاملی در ابراز همدردی و وفاداری به مقام عظمای ولایت، طی نامه ای به معظم له حمایت همه جانبه خود از مواضع ایشان در مورد اتفاقات اخیر را اعلام کردند.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، طلاب و اساتید مدارس علمیه کاشمر، بردسکن و کوهسرخ به تأسّی از مدیر انقلابی و بصیر حوزه علميه خراسان، آيت الله سيد مصباح عاملي در ابراز همدردی و وفاداری به مقام عظمای ولایت، طی نامه ای به معظم له حمایت همه جانبه خود از مواضع ایشان در مورد اتفاقات اخیر را اعلام کردند. متن این نامه چنین است:
باسمه تعالی
با عرض سلام و درود بی پایان به پیشگاه مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)
خون با برکت شهید بزرگوار سردار والا مقام اسلام و ایران و مجاهد شهید ابومهدی المهندس و همرزمان سرافرازشان که درخت انقلاب را آبیاری نموده هرچند موجب  تالم خاطر عزیزتان شد، ولی بی شک باعث ایجاد حماسه همدلی و وحدت آحاد ملت اسلامی گردید و موجب شد قشرهای مختلف مردم دشمنان قداره کش مستکبر جهان خصوصاّ شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار را بیش از پیش بهتر و بهتر بشناسند.
لذا ما طلاب و اساتید مدارس علمیه منطقه ترشیز کهن (کاشمر، بردسکن و کوهسرخ) به عنوان قطره ای از دریای باعظمت سربازان جان نثار و فدایی شما در حوزه علمیه خراسان، با تاسی از مدیر بصیر و انقلابی حضرت آیت الله سید مصباح عاملی، بر خود لازم دانستیم با ابراز همدردی و عرض تسلیت به محضر شریفتان ضمن تجدید میثاق به مقام شامخ ولایت، آمادگی و حمایت همه جانبه خود را در اطاعت از خطبه های کوبنده و فرامین حکیمانه حضرتعالی اعلام داشته و معروض می داریم:
1- وجود ولایت فقیه را نعمت الهی برای نظام جمهوری اسلامی و نجات بخش کشور از بحران های دشوار سیاسی و اجتماعی دانسته، معتقدیم سخنان جامع و تعیین کننده جنابعالی در خطبه های نماز جمعه راهبرد اصلی نظام در برون رفت از شرایط حساس کنونی است و حمایت و آمادگی خویش را برای اجرای بند بند فرامین شما اعلام می داریم.
2- ضمن اعلام همبستگی با نیروهای مسلح علی الخصوص جان برکفان سپاه پاسداران از زحمات 40 ساله ایشان در دفاع از جان، ناموس، امنیت و منافع این ملت، از ابتدای انقلاب تاکنون، خصوصاً سیلی جانانه ای که بر صورت آمریکای جهانخوار وارد آوردند، تشکر و سپاسگزاری می نماییم.
3- ضمن محکوم کردن دخالت بیگانگان در مسائل داخلی کشور، از تمامی عناصر جاهل و خود فروخته داخلی که به اهداف شوم دشمنان نظام در داخل دامن می زنند برائت جسته و قاطعانه به آنان اعلام می کنیم که با هوشیاری طلاب و روحانیون و توده های مردم عزیز این مرز و بوم نخواهیم گذاشت به اهداف مداخله جویانه خود دست یابند.
در پایان ضمن تاکید بر حفظ وحدت و انسجام ملی در هرچه باشکوه تر برگزار شدن انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی نسبت به تشویق آحاد مردم به مشارکت حداکثری و بیمه ساختن درخت تنومند انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نکرده و با تأسی از حضرتعالی راه برون رفت از مشکلات را استقامت و ایستادگی در مقابل زورگویان و مستکبران و حمایت از تولید ملی دانسته و اعلام می داریم:
ای رهبر آزاده... دلگرم و مطمئن باشید که سربازانی از جنس مکتب خمینی، امروز آماده تر از دیروز کمر همت و جهاد بسته اند، همچون شهیدان والامقام در حمایت از ولایت و رهبری، تا زنده اند اجازه نمی دهند حتی یک مو از سر پسر فاطمه کم گردد و عاشقانه عرض می کنیم: رهبرا... از تو به یک اشاره... از ما به سر دویدن.
امید است به زودی زود پرچم سبز ولایت با دست با کفایت شما به صاحب اصلی این مرز و بوم حضرت بقیه الله الاعظم برسد و ما نیز سربازان شایسته ای برای لشکر ایشان باشیم.


السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
مدارس علمیه ترشیز کهن (برادران و خواهران)
(کاشمر، بردسکن و کوهسرخ)


كد خبر: 36840  |  تاریخ درج خبر: 1398/10/29  |  کد خبرنگار: 201020
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا