ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دانش محوری جبهه مقاومت سایبری حوزه علمیه خراسان (فقه مقاومت- حکمت مقاومت)مدیر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان گفت: بخش های دانشی جبهه مقاومت سایبری حوزه علمیه خراسان در دو شاخه فقه مقاومت و حکمت مقاومت در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

دکتر سید مجید ظهیری در گفت و گو با خبرنگار جمسا در این رابطه عنوان کرد: جبهه مقاومت سایبری دو شاخصه مهم دارد؛ دانش محوری و مأموریت گرایی. در بعد دانشی، این جبهه در چارچوب فقه، اخلاق و عقلانیت اسلامی گام بر خواهد داشت و در بعد مأموریت گرایی، چشمان جبهه به کلمات کلیدی در ادبیات رهبر معظم انقلاب دوخته شده است. این دو مولفه تضمین کننده تبعیت آگاهانه و با بصیرت از رهبری است
وی افزود: در پی راه انداری جبهه مقاومت سایبری حوزه علمیه خراسان و استقبال پرشور و هم افزای طلاب و اساتید انقلابی و همچنین نهادهای انقلابی حوزوی، اقدام جدید این جبهه در خصوص مسائل دانشی مربوط به مقاومت در دو بخش فقه مقاومت و حکمت مقاومت آغاز شده است.
مدیر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان با تأکید بر ضرورت انجام فعالیت های دانشی در حوزه فقه و حکمت مقاومت، ابراز کرد: در زمینه ی فقه مقاومت درس خارج حضرت آیت الله علم الهدی با ارائه مباحث تخصصی  فقه المقاومه به عنوان خط شکن این عرصه دانشی به روز و کارآمد به طور کامل در پایگاه اطلاع رسانی جبهه مقاومت سایبری حوزه علمیه خراسان در اختیار طلاب علاقه مند در سراسر کشور قرار خواهد گرفت.
وی افزود: در زمینه ی حکمت مقاومت نیز با اساتید برجسته علوم عقلی در حوزه علمیه خراسان مذاکراتی آغاز شده و به زودی در این زمینه نیز مباحث دانشی تخصصی توسط اساتید فن به جامعه انقلابی و علمی شیعه در جهان اسلام عرضه خواهد شد.
ظهیری در پایان تصریح کرد: جبهه مقاومت سایبری حوزه علمیه خراسان (جمسا) پذیرای طرح ها، ایده ها و پیشنهادات سازنده طلاب و عموم علاقه مندان به فعالیت در عرصه فضای مجازی جهت بهبود فعالیت های این جبهه می باشد.
 


كد خبر: 36839  |  تاریخ درج خبر: 1398/10/29  |  کد خبرنگار: 201020
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا