ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

بیانیه مدارس علمیه خواهران خراسان در پی حوادث اخیرمدارس علمیه خواهران خراسان خواهان بررسی کارشناسانه حوادث اخیر (برخورد موشک و موج سواری های مردمی) شدند و در این میان، بیانیه ای صادر کردند.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مدارس علمیه خواهران این حوزه در پی برخورد موشک به هواپیمای اوکراینی و سقوط آن بیانیه ای را صادر کردند که در ادامه آن را از نظر خواهید گذراند.
بسم الله الرحمن الرحیم
وَ لَقَدْ فَتَنَّا الَّذِینَ مِنْ قَبْلِهِمْ فَلَیعْلَمَنَّ اللَّهُ الَّذِینَ صَدَقُوا وَ لَیعْلَمَنَّ الْکاذِبِینَ (عنکبوت2 ـ 3)

ما امت هایی را که پیش از آنان بودند، آزمایش کردیم، خدا راستگویان و دروغ گویان را کاملاً می شناسد.
در جامعه ای که همه ی گروه ها خود را انقلابی قلمداد کرده و به ظاهر از آن دفاع می کنند در حالی که گروهی از آنان منافق و ضد انقلابند و از حوادث و اتفاقات، استفادۀ ابزاری کرده در جهت ضربه زدن به اسلام، بهترین وسیله برای شناساندن افراد صالح و فاسد و مؤمن و منافق، آزمایش های الهی است، در غیر این صورت همه گروه ها با نقاب انقلابی در یک صف قرار گرفته و از یکدیگر تمیز داده نمی شوند.
ایران اسلامی با گفتمان مقاومت و ظلم ستیزی، مورد هجمۀ وسیع و گسترده از طرف دشمنان اسلام است؛ سپاه این نیروی مردمی، برخاسته از مردم، در صف مقدم نبرد مجاهدانه مبارزه می کند. در مقطع کنونی در تیررس هجوم معاندین داخلی و خارجی قرار گرفته و می خواهند چهرۀ این نیروی ولایت مدار و حامی امنیت مردم را خدشه دار کرده و تنفر عمومی بوجود بیاورند، غافل از آنکه ایران اسلامی همچنان در عرصه های مختلف وام دار خدمات سپاه و سپاهیان بوده و هست و از آنها حمایت می کند.
سپاه به فرماندهی سردار حاجی زاده این نیروی نخبه علمی در عرصه موشکی و هوافضا که بسان تهرانی مقدم قلمداد می شود، در پی به شهادت رسیدن سردار سپهبد سلیمانی با حملات موشکی به پایگاه عین الاسد به تعبیر رهبری معظم انقلاب سیلی سختی به امریکا زدند.
ما عمل بزرگ، اینگونه مجاهدان را می ستاییم و از خداوند توفیقات روزافزونشان را طلب می کنیم.
مردم فهیم ایران چهره ی ریاکارانه و خرابکارانه ی انگلیس و امریکا و هم پیمانانش را می شناسد و مشی انها را در تفرقه می داند.
گمانشان بر این بود که با شهادت سردار سلیمانی، انقلاب اسلامی سرنگون می شود غافل از اینکه ما سردارانی همچون حاجی زاده، قاآنی، سلامی و در واقع همه مردم غیور ایران را داریم که حاضرند همه وجودشان را برای اسلام و انقلاب، فدا کنند.
مدارس علمیه خواهران خراسان ضمن عرض تسلیت خدمت امام زمان عج الله فرجه الشریف و رهبر معظم انقلاب و خانواده های داغدیده، خواهان رسیدگی به این اتفاق دردناک و بررسی کارشناسانه ابعاد حادثه در موارد ذیل:
1- چرایی اجازه پرواز در شرایط جنگی با توجه به لغو پروازها در کشورهای همسایه
2- اخراج سفیر انگلیس به عنوان ( ام الفتنه) در جمع اغتشاشگران دانشگاه تهران
3- تعقیب و دستگیری عوامل تجمعات تهران و اهانت به شهید مقاومت
در پایان به خون شهیدان علی الخصوص شهید سپهبد قاسم سلیمانی قسم یاد می کنیم که تا آخرین توانمان پایبند به این نظام و انقلاب باشیم و به امید روز های روشن آینده با تمام توان برای اعتلای آن تلاش کنیم.
اللّهُمَّ اجْعَلْ عَواقِبَ امُورِنا خَیْراً

مدارس علمیه خواهران خراسان - 24 دی 98

 


كد خبر: 36789  |  تاریخ درج خبر: 1398/10/24  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا