ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

پانزدهمین نشست حدیث پژوهی 26 دی برگزار می شودپانزدهمین نشست حدیث پژوهی به همت گروه رجال پژوهی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان پنجشنبه 26 دی ماه 1398 در ساختمان هیئت های اندیشه ورز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان پانزدهمین نشست از سلسله نشست های حدیث پژوهی به همت گروه رجال پژوهی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در تاریخ 26 دی ماه 1398 از ساعت 8 تا 10 صبح پنج شنبه خیابان امام خمینی(ره)میدان10دی ساختمان هیئت های اندیشه ورز حوزه علمیه خراسان، سالن کنفرانس برگزار می شود.
بر اساس این گزارش در این نشست که طلاب پژوهشگر دوره تربیت پژوهشگر در علوم حدیث حضور دارند، حجت الاسلام و المسلمین سید محسن حسینی فقیه مدرس خارج فقه و اصول حوزه علمیه خراسان در زمینه دانش رجال شیعه به بررسی موضوع «جایگاه صدوری روایات شیعه» به ارائه بحث می پردازد.
همچنین حجت الاسلام ایروانی استاد حوزه و دانشگاه در زمینه روش تحقیق و مقاله نویسی در علوم حدیث به بررسی و تبیین این موضوع با رویکرد کاربردی خواهد پرداخت .
 دوره تربیت پژوهشگر در علوم حدیث از مرداد ماه 1398 شروع شده و تاکنون با برگزاری 20 جلسه دوره تثبیتی و 24 کارگاه آموزشی- پژوهشی با مخاطب ویژه ادامه یافته است و گروه رجال پژوهی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در حاشیه برگزاری این دوره به منظور ارتقاء سطح کیفی و پژوهشی آن، با بهره گیری از اساتید توانمند به برگزاری نشست های علمی پژوهشی در موضوعات علوم حدیث با محوریت پژوهش های نوین در حدیث پرداخته است.
گفتنی است که با توجه به استقبال پژوهشگران محترم ، امکان برگزاری عمومی نشست ها فراهم شده و شرکت در نشست های حدیث پژوهی برای پژوهشگران علاقمند در علوم حدیث بلامانع می باشد.
 گروه رجال پژوهی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان به منظور تربیت پژوهشگران حرفه ای در علوم حدیث و رجال، دوره تربیت پژوهشگر در علوم حدیث برگزار می کند و با برپایی کارگاه های متعددی از اساتید مختلف جهت توامندسازی پژوهشی و ارتقاء سطح علمی شرکت کنندگان استفاده می کند، طلاب جهت اطلاع بیشتر می توانند با شماره ۰۹۳۳۹۰۳۹۲۲۰ تماس بگیرند.
 این گروه از مقالات علمی پژوهشی همه پژوهشگران علاقمند، جهت چاپ در دوفصلنامه مطالعات اعتبار سنجی حدیث حمایت می کند و پژوهشگران می توانند آثار خود را در سامانه این مجله به آدرس vsh.journals.hozehkh.com ارسال فرمایند.


كد خبر: 36762  |  تاریخ درج خبر: 1398/10/21  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا