ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دوره دانش‌افزایی مهارت تبلیغ برگزار شددوره دانش‌افزایی مهارت تبلیغ توسط معاونت آموزش و با همکاری معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، ویژه اساتید دروس مهارتی تبلیغ مدارس علمیه برادر و خواهر این حوزه، برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، دوره دانش‌افزایی مهارت تبلیغ توسط معاونت آموزش و با همکاری معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، ویژه اساتید برادر و خواهر سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، 12 و 13 دی‌ماه در مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد برگزار شد.
با توجه به اینکه دانش‌افزایی اساتید در چهار بعد دانشی، روشی، بینشی و ارزشی برگزار می‌شود، این دوره نیز باهدف توانمندسازی اساتیدی که دروس مهارتی تبلیغ را در مدارس علمیه تدریس می‌کنند، برگزارشده است.
روش‌های نوین تدریس مهارت‌های تبلیغ، جامعه‌شناختی و مردم‌شناسی، تبیین 13 سرفصل و روش سخنرانی دینی در اعتمادبه‌نفس و مهارت‌های زبان بدن، مهارت اقناع و احساس و رفتار در تولید سخنرانی دینی، توسط حجت‌الاسلام کلاته، مدیر موسسه امیر بیان در دو روز ارائه شد.
گفتنی است، در این دوره از کارگاه‌های مهارت تبلیغ، 220 استاد خواهر و برادر از مدارس علمیه خراسان‌های رضوی، شمالی و جنوبی شرکت داشتند.


كد خبر: 36688  |  تاریخ درج خبر: 98/10/15  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا