ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

نخستین شماره رسمی دوفصلنامه علمی تخصّصی «آموزه‌های قرآن و عترت» منتشر شدهمزمان با هفته پژوهش، نخستین شماره رسمی دوفصلنامه علمی تخصّصی «آموزه‌های قرآن و عترت» به صاحب امتیازی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان، منتشر شد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، دوفصلنامه علمی تخصّصی «آموزه‌های قرآن و عترت» در راستاي گام‌هاي تحولي معاونت پژوهش این حوزه و با عنايت به تأكيدات مدير حوزه علميه خراسان در خصوص لزوم تحوّل‌آفريني در فعاليت‌هاي پژوهشي، منتشر می شود.
"تحلیل پدیده تکرار در قرآن با تاکید بر شبهات کتاب نقد قرآن"، "تبیین و بررسی زبان الفاظ و معارف قرآن در آیینه قرآن"، "تحلیل میزان خوانش تفسیر « مفاتیح الاسرار» شهرستانی با روایات اهل‌بیت:"، "تاثیر باورها و ارزشهای اعتقادی در درک حقایق و تولید علم از دیدگاه قرآن"، "بررسی عوامل اعتقاد مستشرقان به غیر الهی بودن ماهیت وحی رسالی" و "معناشناسی و نسبت یابی واژگان صدر و قلب و فؤاد در قرآن کریم"، مقالات این شماره را تشکیل داده است.
دو فصلنامه آموزه‌های قرآن و عترت، برای دومین شماره خود (پائیز و زمستان98) از مقالات علمی طلاب، اساتید و پژوهشگران حوزه و دانشگاه در موضوعات قرآنی و مرتبط با اهل‌بیت(ع) استقبال می‌كند.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارائه مقاله می‌توانند با شماره 32008673-051 دفتر نشریات مدرسه تخصصی قرآن و عترت تماس حاصل نموده و یا به سامانه نشریه به آدرس http://qae.journals.hozehkh.com/ مراجعه نمایند.
گفتنی است، این نشریه از پاییز و زمستان 1396 شروع به فعالیت كرده و دو شماره مقدماتی و یک پیش شماره منتشر نموده و در تیرماه 1398 از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پروانه انتشار (به شماره ثبت 85437) دریافت کرده است.


كد خبر: 36619  |  تاریخ درج خبر: 98/10/10  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا