ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری دوره فرق انحرافی و عرفان‌های نوظهوردوره آشنایی با فرق انحرافی و عرفان‌های نوظهور برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، دوره آشنايي با فرق انحرافي و عرفان‌های نوظهور به‌منظور ارتقاء سطح علمي و توانمندسازی مبلغين و طلاب و همچنین گسترش و نشر مطالب در بين مردم توسط آنان، در این حوزه برگزار می‌شود.
واكاوي چگونگي شکل‌گیری فرقه‌ها، راه‌های رشد و ترويج ويروس فرقه‌گرایی، ماهيت فرق، معرفي فرقه‌های فعال در مشهد و قانون جذب ايشان از سرفصل‌های آموزشي اين دوره است که به‌صورت كارگاهي و در دوازده ساعت آموزشي ويژه خواهران و برادران طلبه برگزار می‌گردد.
بر اساس این گزارش، 219 نفر در نخستین دوره از این کارگاه‌ها در مشهد حضور یافته‌اند و 20 مدرسه نیز با توجه به تکمیل ظرفیت حدنصاب کارگاه، متقاضی برگزاری دوره در شهرستان خراسان هستند.
کلاس‌های برادران در این دوره، روزهای دوشنبه در مدرسه تخصصي تبليغ (مدرسه علمیه امام صادق(ع) ) واقع در خروجي باب الهادي حرم مطهر رضوي برگزار می‌گردد.
کلاس‌های خواهران نیز در دو گروه، روزهای يكشنبه در مدرسه علميه رضويه و روزهای پنجشنبه در مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا(س) برگزار می‌شود.
گفتنی است، پس از اتمام این دوره از کارگاه‌ها، آزمون کتبی گرفته خواهد شد و از ممتازين براي دعوت در دوره تربيت مربي اين مبحث دعوت به عمل خواهد آمد.
داوطلبين جهت ثبت‌نام می‌توانند با مراجعه به پورتال طلبگي خود قسمت تبلیغ، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
لازم به ذکر است، امکان برگزاری این کارگاه‌ها در مدارس متقاضی با حضور 50 شرکت‌کننده در مشهد و 40 شرکت‌کننده در شهرستان‌ها، مقدور است.

 


كد خبر: 36590  |  تاریخ درج خبر: 98/10/02  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا