ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

نتایج آزمون تقریر نویسی اعلام شدمسئول اداره واحدهای آموزشی و ترویج مهارت‌های پژوهشی حوزه علمیه خراسان، خبر داد: نتایج آزمون تقریر نویسی دو دوره آبان ماه 98، اعلام شد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت‌الاسلام محمدحسین محمدي با اعلام این خبر، گفت: معاونت پژوهش این حوزه، همه‌ساله به جهت بالا بردن سطح دانشی و مهارتی طلاب مقطع سال اول درس خارج اقدام به برگزاری دوره‌های تقریر نویسی می‌نماید که در سال 98 برای بيش از 600نفر از طلاب این دوره برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه در سال 98 تاکنون دو دوره از سلسله کارگاه‌های تقرير نويسي برگزار شد كه دوره سوم و آخرین دوره آن در دی‌ماه 98برگزار خواهد شد، افزود: نتايج اين دوره از آزمون‌ها براي طلاب تحت برنامه از طريق اتوماسيون اداري به مدارس ارسال می‌گردد باید از طريق مسئول آموزش مدرسه تحصيل خود پيگير ثبت نمره باشند.
مسئول اداره واحدهاي آموزشي و ترويج مهارت‌های پژوهشي حوزه علمیه خراسان بابیان اینکه طلاب محترم می‌توانند جهت اطلاع از نمره خود در ساعات اداري به شماره 32008157 تماس حاصل فرمايند، گفت: نمرات طلاب عمومي در صورت كسب قبولي در آزمون توسط همكاران معاونت آموزش در پرونده تحصيلي آنان درج می‌گردد.
حجت‌الاسلام محمدي در پایان یادآور شد: علاقمندان جهت ثبت‌نام در این دوره‌ها می‌توانند به سایت حوزه علمیه خراسان بخش ثبت‌نام‌ها مراجعه نمایند و زمان و مكان آن متعاقباً از طریق پیامک به ثبت‌نام کنندگان اعلام خواهد شد.
گفتنی است، دوره تقرير نويسي آبان و آذر 98 با حضور 600نفر از طلاب حوزه علميه خراسان طي پنج روز و امتحان آن 14آذرماه در مدرسه علميه نواب برگزار شد.


كد خبر: 36582  |  تاریخ درج خبر: 98/10/04  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا