ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

فراخوان جذب استاد مشاورمسئول مرکز مشاوره و مهارت‌آموزی حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: نظر به استقبال خانواده طلاب و عموم مردم از برنامه‌های مرکز مشاوره و مهارت‌آموزی حوزه علمیه خراسان، این مرکز از علاقمندان واجد شرایط، دعوت به همکاری می‌نماید.

 سید حامد عاملی در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با اعلام این خبر گفت: اسلام به‌عنوان مكتبى جامع و همه‌جانبه نگر، براى سلامتى روح و روان و سلامتى دينى انسان اهميتى فوق‌العاده قائل است ازاین‌رو، با ارائه برنامه و دستورات لازم، تمهيدات  مقتضي  را نیز، براى تحقق آن فراهم کرده است.
مسئول مرکز مشاوره و مهارت‌آموزی حوزه علمیه خراسان، بابیان اینکه يكى از رهنمودهاى ارزشمند اسلام، توصيه به همفكرى، تبادل‌نظر و مشورت در امور مختلف اجتماعى و استفاده از تخصص همنوعان در تأمين سلامت روحى، جسمى و توصيه به رعايت موازين اخلاقى و دينى در مشاوره است، افزود: روشن است كه زندگى فراز و نشیب‌های فراوانى دارد و هر فردى به‌تنهایی قادر بر فهم، حل و رفع موانع و مشكلات زندگى نيست و تنها می‌توان در سايه تعامل انديشه و تضارب افكار و مشورت، مسیر درست را پیدا کرد.
وی با اشاره به سخن گهرباری از حضرت علی(ع) که «مشورت عين راه‌یابی است، آن‌کس كه به فكر خود متكى گردد، خود را به مخاطره انداخته است.»، ابراز کرد: در سايه مشورت و هم‌فکری، افكار و اندیشه‌های مردم به شكوفايى و پويايى می‌رسد، لذا مرکز مشاوره و مهارت‌آموزی حوزه علمیه خراسان در راستای ارائه خدمات اجتماعی به عموم مردم، فعالیت و تلاش می‌کند.
عاملی در ادامه به فراخوان جذب اساتید مشاور اشاره کرد و گفت: با توجه به استقبال خانواده طلاب و عموم مردم از برنامه‌های مرکز مشاوره و مهارت‌آموزی حوزه علمیه خراسان، این مرکز از علاقمندان واجد شرایط، دعوت به همکاری می‌نماید.
مسئول مرکز مشاوره و مهارت‌آموزی حوزه علمیه خراسان، خاطرنشان کرد: علاقمندان در رشته‌های روان‌شناسی، روان‌پزشکی، پزشکی، توان‌بخشی، حقوقی، اعتقادی، خانواده، کودک و نوجوان، تحصیلی و مددکاری، می‌توانند با دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت‌نام، قبولی در آزمون کتبی و عملی و موفقیت در مصاحبه، به‌عنوان همکار در این مرکز، فعالیت کنند.
عاملی بابیان اینکه مهلت ثبت‌نام تا پایان آذرماه می‌باشد، اضافه کرد: تمامی شهرهای خراسان رضوی، شمالی و جنوبی که دارای مدارس علمیه می‌باشند به‌عنوان مناطق موردنیاز برای  همكاري در نظر گرفته‌شده است، لکن فرآیند پذیرش به‌صورت متمرکز در محل مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان در مشهد انجام می‌پذیرد و در مرحله بعد، افراد بر طبق شرایط احرازشده، سازمان‌دهی می‌شوند.
مسئول مرکز مشاوره و مهارت‌آموزی حوزه علمیه خراسان، در پایان گفت: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس @jobreg98 در پیام‌رسان ایتا مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 09158051520 تماس حاصل نمایند.

دفترچه فراخوان جذب استاد مشاور


كد خبر: 36358  |  تاریخ درج خبر: 98/09/19  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بابامحمدمجردی: عالیه قم
بالا
--%>