ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

جمعه؛ مردم مشهد اقتدار نظام را به رخ جهانیان خواهند کشیدراهپیمایی روز جمعه مردم ولایتمدار مشهد در حمایت از فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای حفظ امنیت و اقتدار نظام برگزار خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان راهپیمایی روز جمعه مردم ولایتمدار مشهد در حمایت از فرمایشات مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) در راستای حفظ امنیت و اقتدار نظام ساعت 9:30 صبح روز جمعه از محل میدان شهدا برگزار خواهد شد.

در این مراسم که در پی اغتشاشات اخیر عده ای آشوب طلب و ضدنظام اسلامی که از سوی آمریکا، رژیم صهیونیستی، منافقان و سلطنت طلبان حمایت می شدند، برگزار می شود، علما، اساتید، روحانیون و طلاب انقلابی حوزه علمیه خراسان و مردم شهیدپرور و ولایی مشهد مقدس به منظور اعلام حمایت از نظام و انقلاب و تجدید پیمان با آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب، از محل میدان شهدا به سمت حرم مطهر رضوی حرکت خواهند کرد و پشتوانه مردمی این نظام اسلامی را به رخ جهانیان خواهند کشید.

این مراسم از ساعت 9:30 روز جمعه اول آذر 98 آغاز می شود و اجتماع کنندگان در حرم مطهر رضوی از سخنان آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد بهره خواهند برد.

 حوزه علمیه خراسان از علما، اساتید، روحانیون، فضلا و طلاب این حوزه و مردم ولایتمدار و شهیدپرور مشهد دعوت می نماید برای ابراز انزجار از ناهنجاری ها و اغتشاشات اخیر و نیز تجدید عهد با آرمان های والای امام خمینی(ره) و پشتیبانی از مقام عظمای ولایت و نیز به منظور اعلام برائت و پاسخ کوبنده به فتنه افکنی های استکبار و ایادی آنان،  در این مراسم شرکت فرمایند.


كد خبر: 36097  |  تاریخ درج خبر: 1398/08/29  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا