ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

گام جدی حوزه خراسان در عرصه خدمت به مردممسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان گفت: حوزه علمیه خراسان در عرصه های خدمات اجتماعی، تبلیغ و ... حرکت جدی خود را شروع کرده است.


حجت الاسلام و المسلمین مجید نصیرایی در دیدار مدیر شبکه قرآن و معارف سیما و مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی در مشهد اظهار کرد: حوزه علمیه خراسان در عرصه های خدمات اجتماعی، تبلیغ و ... حرکت جدی خود را شروع کرده است که می طلبد در این زمینه نسبت به ارائه برنامه های تلویزیونی اقدام شود.
مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان خاطر نشان کرد: پایه ها و حرکت های اولیه ای در زمینه گام دوم انقلاب در این حوزه برداشته شده است که می تواند در عرصه های مختلف جامعه و بین الملل نتیجه بخش باشد.
وی افزود: حوزه علمیه خراسان می تواند الگوی تعامل میان حوزه و رسانه ملی باشد، وجود آقای نصرپور در مرکز خراسان رضوی را باعث برکت دانست.
حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی با اشاره به ارتباط و تعامل میان حوزه و رسانه ملی، از تولیدات مستند و موشن گرافیک در حوزه علمیه خراسان گفت و اظهار کرد: سال گذشته مستندی درباره حوزه انقلابی پخش شد و امسال نیز در صدد تولید و پخش مستند دیگری درباره این حوزه کهن و تحولی هستیم.
وی با اشاره به لزوم و اهمیت و ضرورت اطلاع رسانی فعالیت های این حوزه برای آشنایی مردم و جامعه با خدمات ارائه شده، ضمن تقدیر از همکاری های رسانه ملی، تعامل بیشتر و آگاهی بخشی افزون نسبت به کارهای انجام شده را از سوی صدا و سیما خواستار شد.
مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه امروزه جایگاه رسانه در تبیین و اطلاع رسانی بسیار مهم می باشد، درباره ورود این حوزه به عرصه فضای مجازی نیز گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب، اهتمام ویژه ای نسبت به این امر شده که امیدواریم در آینده نزدیک ثمرات آن را شاهد باشیم.


كد خبر: 36079  |  تاریخ درج خبر: 1398/08/30  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا