ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آماده همکاری بیشتر با حوزه علمیه خراسان هستیم

عنوان

مدیر شبکه قرآن و معارف رسانه ملی گفت: آماده ایجاد دفتری برای پیگیری امور و تعامل قوی تر در مشهد هستیم تا در کنار استفاده از کارشناسان آن، از فعالیت‌های پژوهشی این حوزه که قابلیت مستندسازی و تولید برنامه دارد، بهره برداری شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، جواد شیخ اکبری در دیدار با آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان در مشهد با اشاره به اینکه شبکه قرآن و معارف اسلامی باید به شبکه‌ای مرجع برای رفع نیازهای دینی مردم تبدیل شود و با نیازسنجی از جامعه دغدغه‌ها و مسائل آنان را پاسخ دهد، ابراز کرد: تا کنون برنامه‌های شبهه‌زدایی و احکام در این شبکه پخش شده که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است.
وی بر ارتباط و تعامل بیشتر شبکه قرآن با حوزه علمیه خراسان تاکید و خاطر نشان کرد: پیشنهاد می شود که کارشناسانی از این حوزه برای این شبکه معرفی شوند تا از ظرفیت علمی و کارشناسی آنان استفاده شود.
شیخ اکبری افزود: آماده ایجاد دفتری برای پیگیری امور و تعامل قوی تر در مشهد هستیم تا در کنار استفاده از کارشناسان آن، از فعالیت‌های پژوهشی این حوزه که قابلیت مستندسازی و تولید برنامه را دارند، بهره برداری شود.
وی به رویکرد مستندسازی و تولید میان برنامه‌های کوتاه در این شبکه اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه خلاء رویکرد دینی و قرآنی در برنامه‌های کوتاه با ساختار جذاب و مخاطب پسند وجود دارد، به دنبال تولیداتی هستیم که بتوان در فضای مجازی نیز باز نشر داد زیرا این عرصه استقبال بیشتری دارد.
مدیر شبکه قرآن و معارف رسانه ملی با اعلام آمادگی برای پوشش و اطلاع رسانی نشست های علمی و تخصصی حوزه علمیه خراسان از طریق این شبکه، گفت: ضبط و پخش دروس اخلاق بزرگان از دیگر نکاتی است که برای همکاری بیشتر میان این دو نهاد پیشنهاد می شود.


كد خبر: 36062  |  تاریخ درج خبر: 98/08/26  |  کد خبرنگار: 28038
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا
--%>