ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آغاز رسمی مقطع سطح 4 خواهران در خراسانمقطع سطح چهار خواهران به صورت رسمی در دومین نشست منطقه ای مسئولان آموزش مدارس علمیه خواهران خراسان، آغاز شد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، افتتاحیه سطح 4 خواهران در رشته تفسیر تربیتی  و معرفی مسئول آموزش این مقطع در دومین نشست منطقه ای مسئولان آموزش مدارس علمیه خواهران خراسان که به همت معاونت آموزش این حوزه، 22 و 23 آبان در مشهد برگزار شد، صورت گرفت.
سطح چهار و مقطع عالی تحصیلی برای خواهران با در نظر گرفتن ایجاد تسلط بر دیدگاه ها، مکاتب و روش های مرتبط با رشته، تقویت توان پژوهش در حد تحلیل، نقد و ارائه نظریه در مسائل مرتبط با رشته، ارتقاء توان پاسخگویی به نیازهای علمی و تخصصی رشته، زمینه سازی جهت تولید علم و توسعه دانش در رشته، تامین و تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز حوزه علمیه و کشور، پاسخگویی به تقاضای داوطلبان ادامه تحصیل در حوزه، تمرین و پرورش قوه استنباط و اجتهاد طلاب وهمچنین پرورش کارشناسان، دانشوران و پژوهشگران نواندیش، کارآمد و نیازمحور در علوم مختلف، راه اندازی شده است.
براساس این گزارش، متقاضیان ورود به سطح چهار پس از مراحل آزمون کتبی و مصاحبه علمی، موفق به پذیرش در این رشته شدند و در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) توس به تحصیل خود ادامه خواهند داد.


كد خبر: 36053  |  تاریخ درج خبر: 1398/08/24  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا