ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری دومین نشست منطقه ای مسئولان آموزشدومین نشست منطقه ای مسئولان آموزش مدارس علمیه خواهران خراسان در مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، دومین نشست منطقه ای مسئولان آموزش مدارس علمیه خواهران خراسان های رضوی، شمالی و جنوبی به همت معاونت آموزش این حوزه، 22 و 23 آبان در مشهد برگزار شد.
با توجه به رویکرد های آموزشی جدید حوزه علمیه خراسان، نشست و هم اندیشی به صورت مجزا با مسئولان آموزش سطوح 2 و 3 حوزوی در مقاطع پذیرش سیکل و متوسطه اول و همچنین مدارس علمیه دیپلم به بالا، برگزار شد.
اعلام برنامه و سیاست های معاونت آموزش، ارتباط و تعامل با مسئولان و همکاران آموزشی در مدارس علمیه، رفع شبهات آموزشی مسئولان و آشنایی بیشتر همکاران آموزشی با مباحث جدید، از اهداف برگزاری این نشست عنوان شده است.
تبيين اهداف كلي معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان توسط حجت الاسلام والمسلمین مهدوی ارفع، معاون آموزش اين حوزه و برگزاری نشست سیاسی با حضور حجت الاسلام والمسلمین پژمان فر، نماينده مردم مشهد و كلات در مجلس شوراي اسلامي از برنامه های این دو روز بود.
همچنین، سطح چهار خواهران در رشته تفسیر تربیتی نیز با معرفی مسئول آموزش و طلاب این مقطع عالی، به صورت رسمی در این نشست آغاز شد.


كد خبر: 36052  |  تاریخ درج خبر: 98/08/24  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا
--%>