ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مرکز مدیریت شنبه و دوشنبه تعطیل استبا عنایت به ایام رحلت رسول گرامی اسلام(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و حضرت ثامن الحجج(ع) و محدودیت های ترافیکی پیرامون حرم مطهر رضوی و خیل عظیم عزاداران، مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان روزهای شنبه و دوشنبه تعطیل می باشد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، با توجه به اینکه در ایام عزاداری رحلت رسول گرامی اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و حضرت ثامن الحجج(ع) محدودیت ترافیکی پیرامون حرم مطهر رضوی برقرار می باشد و خیل عظیم عزاداران و زائران بارگاه منور رضوی برای عرض تسلیت به حرم حضرت امام رضا(ع) مشرف می شوند، مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان روزهای شنبه و دوشنبه این هفته تعطیل است.
بر اساس این گزارش، فقط دبیرخانه و امور مشمولین از ساعت 9 تا 11 برای پاسخگویی به مراجعان دایر می باشند و سایر بخش های مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان از چهارشنبه 8 آبان ماه 98 فعال خواهند بود.
روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، رحلت جانسور پیامبر رحمت، حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت جانسوز سبط النبی، امام حسن مجتبی(ع) و نیز شهادت امام رئوف، حضرت ثامن الحجج، امام علی بن موسی الرضا(ع) را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر(عج) و محضر رهبر معظم انقلاب و همه مسلمانان جهان تسلیت عرض می کند.


كد خبر: 35859  |  تاریخ درج خبر: 98/08/03  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا
--%>