ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مسئول جدید حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان منصوب شدحجت الاسلام و المسلمین مجید نصیرایی به عنوان مسئول جدید حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر این حوزه در حکمی حجت الاسلام و المسلمین مجید نصیرايی را به عنوان مسئول حوزه مدیریت منصوب کرد.
آیت الله عاملی در این حکم آورده است: حوزه علمیه خراسان یکی از پربارترین مراکز علمی تشیع و مهد پرورش بزرگان و نام آور در دانش‌های اسلامی طی قرن های مختلف بوده که با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) از رشد چشمگیری برخوردار گردید.
ایشان ابراز کرده است: صیانت و حفظ این میراث گرانبها نیازمند تلاش مضاعف، و شکوفایی آن به مدیریت عالم، جامع و دلسوز نیاز دارد؛ بدین لحاظ و نظر به توانمندی علمی، حسن تجربه و برخورداری از صلاحیت های لازم، شما را به عنوان مسئول حوزه مدیریت و ارتباطات حوزه علمیه خراسان منصوب می نمایم.
آیت الله عاملی بیان کرده که امید است در پرتو الطاف الهی، توجهات خاص حضرت ولی عصر(عج) و با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ضمن استفاده از ظرفیت‌های بالای معنوی، تربیتی، آموزشی و توانمندی های حوزه علمیه خراسان با برنامه ریزی دقیق بتوانید اهداف حوزه علمیه را در حوزه مدیریت و ارتباطات و نیز اعتلای هر چه بیشتر فرهنگ و معارف اسلامی فراهم سازید.


كد خبر: 35591  |  تاریخ درج خبر: 98/07/03  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا
--%>