ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دوره تمهیدیه طلاب جدید مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شددوره تمهیدیه طلاب جدید الورود رشته‌های تخصصی مدرسه علمیه عالی نواب در حال برگزاری است.

به گزارش روابط‌عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت‌الاسلام یعقوبی، معاون آموزش و پژوهش مدرسه علمیه عالی نواب، از برگزاری دوره تمهیدیه طلاب ورودی 99-98 در رشته‌های تخصصی این مدرسه خبر داد.
وی افزود: امسال در سایه الطاف امام هشتم علیه السلام، طلاب پس طی مراحل آزمون کتبی و شفاهی و دوره تمهیدیه، در چهار رشته تخصصی ادبیات عرب، فلسفه و کلام، کلام اسلامی و فقه و اصول، پذیرفته خواهند شد.
حجت‌الاسلام یعقوبی در خصوص اهداف برگزاری این دوره گفت: گذرندان دروس پیش نیاز و جبران نسبی کمبودها، شناسایی دقیق‌تر استعدادها، امکان تصمیم نهایی نسبت به پذیرش طلاب دعوت‌شده، مشاوره تحصیلی به طلاب در انتخاب رشته‌های موردنظر، آشنایی طلاب با برنامه‌های مدرسه و فضاهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و نیز معرفی شرح وظایف طلاب و مسئولان مدرسه از اهداف برگزاری دوره تمهیدیه است.
وی در پایان ضمن ابراز خرسندی و تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری این دوره گفت: از مجموع طلاب شرکت‌کننده در آزمون ورودی مدرسه علمیه عالی نواب، تعداد 50 نفر برای دوره تمهیدیه دعوت شدند که پس از پایان این دوره، اسامی پذیرفته شدگان نهایی اعلام خواهند شد.  


كد خبر: 35304  |  تاریخ درج خبر: 1398/06/06  |  کد خبرنگار: 3752
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا