ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ثبت نام مبلغین اربعین آغاز شدمعاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان اعلام کرد: مبلغینی که قصد اعزام در مناسبت اربعین دارند از 30 تیر تا 7 مرداد 98 مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام در پرتال طلبگی، اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان،حضور گسترده عاشقان و محبین ابا عبدالله الحسین(ع) در حماسه بزرگ پیاده روی اربعین فرصت بسیار مغتنمی برای حضور موثر مبلغین در بین زوار جهت تبلیغ اسلام ناب محمدی صلی الله علیه وآله وسلم می باشد و می تواند تاثیر این حماسه را مضاعف وماندگار نماید.
با توجه به مسایل سیاسی منطقه و خصوصا جریانات حاکم بر عراق و همچنین فعالیت فرقه های انحرافی در جهت القاء شبهاتی مربوط به مبانی انقلاب، ولایت فقیه، توسل، زیر سوال بردن پیاده روی اربعین و... حضور مبلغین توانمند را در عرصه پیاده روی اربعین دو چندان کرده است از این رو، معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان با توجه به اهمیت موضوع، از چند ماه مانده به اربعین شروع به ثبت نام مبلغین اعزامی به اربعین کرده تا با برگزاری دوره های توانمند سازی مبلغین بتواند حضور فعال و موثری را داشته باشد.
براساس این گزارش، مبلغینی که قصد اعزام در مناسبت اربعین را دارند می توانند از 30تیر الی 7مردادماه به پورتال طلبگی خود مراجعه و از آیکن تبلیغ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
قابل ذکر است، چند دوره برای مبلغین طراحی شده است و اولین دوره توانمند سازی از تاریخ 12 الی 17 مردادماه برگزار خواهد شد و شرط اعزام، حضور منظم و فعال در دوره های توانمند سازی می باشد.
 

كد خبر: 34978  |  تاریخ درج خبر: 98/05/02  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا