ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

حضور علما و اساتید حوزه علمیه مشهد در جمع عزاداران صادقیونحضرات آیات، علما، اساتید و طلاب حوزه علمیه مشهد همزمان با سالروز شهادت امام صادق(علیه السلام) با حضور در مراسمی در مدرسه علمیه آیت الله العظمی خویی(ره) به عزاداری و سوگواری پرداختند و در قالب اجتماع صادقیون به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حضرات آیات، مدیریت و اعضای شورای عالی حوزه علمیه خراسان، علما، اساتید و طلاب مشهد همزمان با سالروز شهادت امام صادق(علیه السلام) با حضور در مراسمی در مدرسه علمیه آیت الله العظمی خویی(ره) به عزاداری و سوگواری پرداختند و در قالب اجتماع صادقیون به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

در این مراسم  که از سوی شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان برگزار شد، مرثیه سرایان اهل بیت علیهم السلام به سوگواری پرداختند و حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی، عضو شورای عالی این حوزه و تولیت آستان قدس رضوی درباره شخصیت آن امام همام و لزوم معرفت و شناخت اهل بیت علیهم السلام به عنوان عِدل قرآن و مفسر این کتاب الهی مطالبی بیان کرد.

پس از این مراسم، حاضران به صورت دسته جمعی به اجتماع صادقیون ملحق شده و برای عرض تسلیت به محضر امام رضا(علیه السلام) به سمت حرم مطهر رضوی حرکت کردند.


كد خبر: 34787  |  تاریخ درج خبر: 1398/04/08  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا