ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دوره مقدماتی آشنایی پژوهش در فقه اصول برگزار شددوره مقدماتی آشنایی با شیوه پژوهش در فقه و اصول (ویژه ماه مبارک رمضان) با حضور اساتید مطرح از تاریخ 16 اردیبهشت ماه در مدرسه علمیه آیت الله العظمی خویی(ره)برگزار شده بود به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان،دوره مقدماتي آشنايي با شيوه پژوهش در فقه واصول با اساتيد توانمند حوزه از تايخ 16 ارديبهشت تا اول خرداد 98 در محل مدرسه علميه آيت الله العظمی خويي(ره) و به همت معاونت پژوهش حوزه علميه خراسان برگزار شد.
اين دوره با هدف آشنايي طلاب سطح دو و سه حوزه علميه با شيوه تحقيق و پژوهش در علوم اسلامي (با رويكرد فقه و اصول) برگزار شد واز اساتيدي همچون حجج اسلام سيد حميد علوي،سيد مهدي روحبخش،حسن حكيم باشي،زردوزنيا،رحماني و محمود زاده در اين دوره استفاده شده است.
اين دوره شامل کارگاه مقاله‌نویسی، کارگاه آشنایی با نرم‌افزارهای علوم اسلامی، کارگاه ترفندهای WORD در مقاله‌نویسی، کارگاه موضوع شناسی فقهی و اصولی، کارگاه روش حل مسئله فقهی، روش شناسي تحقیق در فقه و اصول، کتاب شناسی و آشنایی با منابع کتابخانه‌ای بوده است.
دوره مقدماتي آشنايي با شيوه پژوهش در فقه واصول همه روزه از ساعت 13:30 تا 17 در دو نوبت برگزار شد و بيش از 40 نفر از طلاب سطوح دو و سه در آن حضور داشتند . طلاب در پايان دوره با همكاري اساتيد ملزم به ارائه مقاله شدند كه در صورت تاييد اساتيد در فصلنامه هاي علمي معاونت پژوهش به چاپ خواهد رسيد.
شايان ذكر است اين دوره ها با فواصل زماني مختلف قرار است برگزار شود تا طلاب سطوح دو و سه در زميه تحقيق وپژوهش به توانمدي لازم برسند و خروجي علمي آن در منشورات معاونت پژوهش مورد بهره برداري قرار گيرد.


كد خبر: 34676  |  تاریخ درج خبر: 1398/03/19  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا