امروز: دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی در مشهد برگزار شد

عنوان

مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی از سوی نیروهای مسلح مشهد در مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی از سوی نیروهای مسلح مشهد در ایوان مقصوره مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی با حضور جمعی از طلاب معتکف و نیروهای مسلح مشهد برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در این مراسم با اشاره به اینکه باید با مبانی دین آشنا شویم، حزب گرایی و دنباله روی از احزاب و یا تعصب منطقه ای داشتن را نادرست خواند.
وی با بیان اینکه باید نحوه آموزش و پرورش تغییر یابد و به سمت تعالیم کاربردی برود، اظهار کرد: اگر می خواهید روی پای خود بایستید باید آموزش های کاربردی و مهارت آموزی داشته باشید و مهارت جزو زندگی شود زیرا بسیاری از مشکلات اجتماعی به خاطر نداشتن مهارت است که در نتیجه شغل، ازدواج و نداشتن فرزند را به دنبال دارد.
رئیس ستاد اقامه نماز در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اهمیت توجه به آمادگی و اقتدار نیروهای مسلح، خاطر نشان کرد: آمریکا امروز در برخی از کشورهای رئیس جمهور عوض می کند در حالی که نمی تواند یک کدخدا را در ایران عوض کند.
وی همچنین به بیان اخلاص و شجاعت امام راحل اشاره کرد که در کمال تواضع و خشوع، قرار داشت.

 


كد خبر: 34634  |  تاریخ درج خبر: 98/03/13  |  کد خبرنگار: 28038
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا