امروز: دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

اعلام نتایج آزمون پذیرش حوزه علمیه خراساننتایج آزمون کتبی پذیرش حوزه علمیه خراسان از طریق سایت این حوزه اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، نتایج آزمون کتبی پذیرش حوزه علمیه خراسان برای سال تحصیلی 99-98 از طریق بخش اعلام نتایج در سایت این حوزه به نشانی http://www.hozehkh.com/Reception/Result.aspx اعلام شد.
داوطلبانی که در آزمون کتبی شرکت کرده اند می توانند از امروز 11 خرداد 98 با مراجعه به سایت حوزه علمیه خراسان و درج کد ملی از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.
بر اساس این گزارش، داوطلباني كه از ثبت نام پذيرش جامانده اند و يا در آزمون کتبی قبول نشده اند، در صورتی که مدرك پايه نهم آنها با معدل كل 17 باشد و یا دارای مدرک ديپلم با معدل كل 16 باشند، مشروط به تایید مدیر مدرسه و دریافت معدل 14 و بالاتر در دوره تثبيتي، نام نویسی و مصاحبه می شوند.


كد خبر: 34604  |  تاریخ درج خبر: 98/03/20  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا