ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن مشهد آغاز به کار کردچهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن مشهد با حضور حوزه علمیه خراسان در قالب بخش حوزوی آغاز به کار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن مشهد با حضور حوزه علمیه خراسان در قالب بخش حوزوی از 23 اردیبهشت 98 در نمایشگاه دائمی مشهد دایر شد.
بر اساس این گزارش، علاوه بر حوزه علمیه خراسان که با 30 غرفه مشارکت و فعالیت دارد و آثار، برنامه ها و تلاش های قرآنی خود را به نمایش گذاشته و در کنار آن خدمات قرآنی و مشاوره ای به مراجعه کنندگان ارائه می دهد، ٢١ سازمان و نهاد دیگر برای برپایی چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم همت گمارده و حضور دارند.
امسال ۲۰ملیت مختلف از کشورهای اسلامی در بخش‌هایی مثل جشنواره غذا، جُنگ قرآنی ملل، نشست‌های علمی بین‌المللی با نگاه به جهان اسلام و کرسی‌های نظریه‌پردازی و ۵٠ ناشر داخلی و ١۴ناشر بین‌المللی با ۴۵نمایندگی‌ از کشورهای عراق، سوریه، لبنان، مصر و ترکیه در نمایشگاه حضور دارند.
کارگاه کتابت قرآن کریم، غرفه خوش‌نویسی، اجرای نمایش خیابانی با موضوعات قرآنی و مفاهیم اخلاقی، پرده‌هایی از قصه‌های قرآنی، غرفه سفال و سرامیک با نقوش اسلامی، پویانمایی و آثار کارتونی با مضامین قرآن، سحرخوانی، مناجات‌خوانی، غرفه‌های هنرهای دستی، غرفه‌های آثار و تابلوهای قرآنی، نمایشگاه عکس، خوانش متون نمایش قرآنی و غرفه‌های تصویرسازی برای کودکان و نوجوانان، ازجمله برنامه‌های درنظر گرفته‌شده برای بخش هنری نمایشگاه است.
چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در مشهد در 18 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی با 700 غرفه برپا شده و از ٢٣ اردیبهشت تا ٣٠ اردیبهشت ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان برای بازدید از این رویداد، می‌توانند در طی دوران برگزاری از ساعت ١٨ تا ٢۴ به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌‌المللی مشهد مراجعه کنند.

 


كد خبر: 34430  |  تاریخ درج خبر: 1398/02/25  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا