پذیرش، گامی اساسی در تحول حوزه علمیه است

عنوان

مدیر آموزش حوزه علمیه خراسان، پذیرش را گام اساسی در تحقق تحول حوزه علمیه دانست و بر گزینش کیفی متقاضیان ورود به حوزه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام قنبریان در دوره آموزشی مصاحبه گران که از سوی اداره پذیرش حوزه علمیه خراسان برگزار شد، با تاکید بر پذیرش و ارتقای سطح کیفی متقاضیان، ابراز کرد: مصاحبه گران می بایست در این امر دقت نظر داشته باشند تا گزینش نهایی طلاب جدیدالورود به صورتی مطلوب انجام شود.
وی افزود: مصاحبه گران یکی از امور مهم در مسیر پذیرش طلاب را عهده دار هستند که باید بر همین اساس دقت نظر داشته و برای توانمندی و رشد بهتر و بیشتر حوزه علمیه از افراد مستعد بهره ببرند.
مدیر آموزش حوزه علمیه خراسان  پذیرش را به گردنه استراتژیک در حوزه علمیه تشبیه کرد و گفت: با گزینش صحیح و مطلوب می توان برای مسیر طلبگی به طور دقیق تری برنامه ریزی و طلاب فاضل و وارسته ای را که آثار و برکات آنان بیش از پیش در جامعه متبلور باشد، تربیت کرد.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره لزوم تحول در حوزه علمیه و پاسخگویی به جامعه، نظام و عرصه بین الملل، ابراز کرد: پذیرش، گام اساسی برای رسیدن به این نتیجه است؛ در واقع وقتی یک گزینش درست و کیفی را داشته باشیم می توانیم با برنامه ریزی و همت و تلاش مستمر به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، جامه عمل پوشاند.

 


كد خبر: 32258  |  تاریخ درج خبر: 98/02/07  |  کد خبرنگار: 28038
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
بالا