امروز: چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

تجمع طلاب و روحانيون شهرستان زيركوه در حمايت از سپاه پاسداران


در پی اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه، طلاب و روحانیون شهرستان زیرکوه در تجمعی این اقدام آمریکا را محکوم و حمایت خود را از این نهاد انقلابی اعلام کردند

به گزارش روابط عمومی حوزه علميه خراسان جنوبی، در اين مراسم که با حضور طلاب خواهر و برادر شهرستان زیرکوه برگزار شد، حجت الاسلام مرتضائی نیا؛ امام جمعه حاجی آباد، ضمن تبريك اعیاد شعبانيه گفت: اين حركت خصمانه آمريكا بايد متوقف شود وگرنه ضرر را خود آمريكايي ها خواهند كرد.
امام جمعه حاجی آباد با اشاره به اينکه این حركت و اقدام باعث نابودي خود آنها خواهد شد، اظهار داشت: اين اقدام دشمنان انقلاب به خاطر كارنامه درخشان سپاه چه در جنگ تحميلي چه در برچيدن گروهاي تكفيري وهمچنين در جنگ نرم با دشمن وجنگ اقتصادي است كه خاري است در چشم دشمنان نظام مقدس اسلامی بوده در نتیجه آمريكا مجبور است اين كار را انجام دهد زیرا در تمام جبهه ها از سپاه و نظام اسلامی شكست خورده است.
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام صادقي مدیر مدرسه علمیه ثامن الائمه علیه السلام ضمن خير مقدمف این اقدام آمريكا را محکوم کرد و گفت: قطعا باطل نابود خواهند شد وآمريكا هم مثل نمرودها در طول تاريخ به حلاكت خواهد رسيد.
شایان ذکر است در پایان این تجمع، بيانيه محکومیت این اقدام آمریکا توسط يكي از طلاب قرائت شد .


 


كد خبر: 31126  |  تاریخ درج خبر: 98/01/21  |  کد خبرنگار: 2718
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا