امروز: سه‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

جلسه بررسی نحوه خدمت رسانی به مناطق آسیب دیده با شهردار شهر پلدختر


نحوه خدمت رسانی به مناطق آسیب دیده با حضور مسئول قرارگاه خدمت رسانی شهید تقی پور و شهردار شهر پلدختر مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان جنوبی، در جلسه بررسی نحوه خدمت رسانی به مناطق آسیب دیده شهر پلدختر که با حضور مسئول قرارگاه خدمت رسانی شهید تقی پور و شهردار این شهر برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین نصیرائی ضمن ابلاغ سلام آیت الله عاملی؛ مدیر حوزه علمیه خراسان و آیت الله عبادی؛ نماینده ولی فقیه خراسان جنوبی، ایجاد شبکه و شناسائی آسیب دیدگان حقیقی و مدیریت بحران را از ضروریات اولیه دانست و اظهار داشت: حضور جهادی اقشار مختلف مردم یادآور جلوه هائی از دوران دفاع مقدس می باشد که هر فردی مخلصانه و بدون چشم داشتی یک کاری را بر عهده داشت.
مدیر حوزه علمیه و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در این حادثه به وضوح می توان امداد الهی را مشاهده کرد، افزود: مردم آسیب دیده در جریان اخیر دیدند که در هنگام حادثه و خطر چه کسانی به کمک و یاریشان می شتابند.
شهردار پلدختر نیز در این جلسه ضمن تشکر از حضور و محبت جهادگران خراسان جنوبی افزود: حضور اقشار مختلف مردم بویژه سپاه، ارتش، طلاب و روحانیون، دانشجویان و سایر اقشار جامعه را باعث دلگرمی مردم آسیب دیده دانست.
مهندس چراغی پور با توجه به تامین نیازهای اولیه آسیب دیدگان و از بین رفتن زیرساخت ها، گفت: در مرحله بعد که بحث بازسازی مناطق آسیب دیده می باشد، نیاز بیشتری به کمک های نقدی خواهد بود.


 


كد خبر: 31074  |  تاریخ درج خبر: 98/01/23  |  کد خبرنگار: 2718
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا