امروز: سه‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

تجمع طلاب و روحانیون حوزه علمیه خراسان جنوبی در حمایت از سپاه پاسداران


اساتید و طلاب حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی در تجمعی، اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم و حمایت خود را از این نهاد انقلابی اعلام کردند

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان خراسان جنوبی، اساتید و طلاب حوزه‌ علمیه استان در تجمعاتی، اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم و حمایت خود را از این نهاد انقلابی اعلام کردند.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام اسدی از استید حوزه در جمع تجمع کنندگان مرکز استان، با بیان اینکه امریکا بداند که ملت و دولت ما در کنار سپاه هستند و از آن حمایت می کنند گفت: این اقدام احمقانه امریکا نشان دهنده عمق کینه و دشمنی این دولت با ملت ایران است.

در این تجمع که در حوزه علمیه سفیران هدایت برگزار شد، علما و طلاب اهل سنت نیز در این تجمع همانند همیشه در کنار برادران شیعه خود حضور پررنگی داشتند و حاضران در حمایت از سپاه پلاکاردهایی با مضمون "من یک سپاهی هستم" و شعارهای " مرگ بر امریکا" و " امریکا در چه فکریه، ایران پر از سپاهیه" سردادند.


شایان ذکر است طلاب و روحانیون در ادامه به سمت مصلی ابوالفضلی راهپیمایی کردند. 

 


كد خبر: 31073  |  تاریخ درج خبر: 98/01/22  |  کد خبرنگار: 2718
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا