امروز: سه‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

گزارشی از فعالیت های قرارگاه خدمت رسانی شهید تقی پور


مدیرحوزه علمیه و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی در گفتگو با خبرگزاری تسنیم، از فعالیت قرارگاه خدمت‌رسانی شهید حجت‌الاسلام تقی‌پور در استان لرستان خبر داد

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان جنوبی،حجت‌الاسلام نصیرایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: بر اساس دستور آیت‌الله سید مصباح عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان و آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی قرارگاه خدمت‌رسانی شهید حجت‌الاسلام تقی‌پور فعالیت خود را آغاز کرد.

مدیر حوزه علمیه و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی از برگزاری جلسه برنامه‌ریزی نحوه خدمت‌رسانی به مناطق سیل‌زده استان لرستان خبر داد و اظهار داشت: این قرارگاه برای رسیدگی به آسیب‌دیدگان سیل استان لرستان با محوریت حوزه علمیه و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی خراسان جنوبی در استان لرستان فعال شده است.

حجت الاسلام نصیرایی گفت: ضمن بازدید از شهر سیل‌زده معمولان استان لرستان از موکب امام رضا (ع) در خرم آباد نیز بازدید شد.

 

وی به بازدید از منطقه سیل‌زده شهر پلدختر لرستان اشاره کرد و گفت: در بازدید حجت‌الاسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی از این منطقه، گزارش خدمت‌رسانی قرارگاه شهید تقی‌پور نیز ارائه شد.

 


 


كد خبر: 31072  |  تاریخ درج خبر: 98/01/23  |  کد خبرنگار: 2718
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا