امروز: یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

تشکیل سه قرارگاه عملیاتی از سوی حوزه علمیه خراسان در مناطق سیل زدهمعاون آموزش حوزه علمیه خراسان اظهار کرد: قرارگاه عملیاتی در گلستان، لرستان و خوزستان ایجاد شده تا بتوان نیازها را به صورت میدانی احصاء و کمک رسانی را به طور متناسب و مطلوب انجام داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی مهدوی ارفع در نخستین جلسه ستاد حوزوی استان های خراسان در کمک رسانی به مناطق سیل زده اظهار کرد: مجموعه کارهای حوزویان به منظور سازماندهی و ساماندهی و مدیریت صحیح، با محوریت مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان و تحت اشراف آیت الله عاملی برنامه ریزی و اجرا می شود.
وی با بیان اینکه نهادهای حوزوی با همکاری فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خراسان با برنامه ریزی و عملیات منسجم فعالیت خواهند کرد، گفت: سه قرارگاه عملیاتی در گلستان، لرستان و خوزستان ایجاد شده تا بتوان نیازها را به صورت میدانی احصاء و کمک رسانی را به طور متناسب و مطلوب انجام داد.
معاون آموزش و جانشین سازمان بسیج اسانید و نخبگان  حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه سازمان بسیج طلاب و روحانیون دبیری این ستاد را عهده دار می باشد، گفت: مجموعه مدارس و حوزویان می بایست در جریان باشند که کارها از طرق این ستاد شکل می گیرد و برنامه ریزی می شود.
وی افزود: در کنار جمع بندی و ارسال امکانانت و کمك های غیرنقدی، ایجاد شماره حساب مشخص ار سوی ستاد یادشده برای جمع آوری کمک نقدی در دست اقدام است.


كد خبر: 31063  |  تاریخ درج خبر: 98/01/22  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا