راه اندازی سامانه مدیریت نشریات علمی حوزه علمیه خراسانسامانه مديريت نشريات علمي حوزه علميه خراسان راه اندازي و در مرحله بهره برداري قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، سامانه مديريت نشريات علمي حوزه علميه خراسان با توجه جدّي به سرفصل «علم و پژوهش» در بيانيه گام دوم انقلاب، راه اندازي و در مرحله بهره برداري قرار گرفت.
اين سامانه، همسو با نشريات برخي م‍ؤسسات و مراكز علمي پژوهشي حوزوي و دانشگاهي كشور و در كنار بيش از 1500 نشريه علمي، از بستر نرم افزاري «سيناوب»‌ (سامانه يكپارچه نشر الكترونيك) استفاده مي كند كه در آن، كليه فرآيندهاي مربوط به انتشار يك مقاله (ارسال مقاله، ارزيابي و داوري، بازنگري، ويرايش، انتشار، گواهي و...) به صورت آنلاين و در حداقل زمان ممكن انجام مي پذيرد.
شايان ذكر است كه در حال حاضر 9 نشريه علمي تخصصي معاونت پژوهش حوزه علميه خراسان با عناوين: آموزه هاي نوين كلامي/ قرآن و عترت/ پژوهش هاي اسلامي زن و خانواده/ جستارهاي هنر ورسانه/ مصباح الفقاهه/ تاريخ و سيره/ جستاره هاي ادب عربي و اسلام و ارتباطات ميان فرهنگي و مطالعات اعتبار سنجي حديث در سامانه مديريت نشريات علمي حوزه علميه خراسان به آدرس http://journals.hozehkh.com/ قابل دسترسي و بهره برداري مي باشند.
يادآور مي شود كه نشريات فوق، با گستره زماني «دوفصلنامه» در حال انتشار بوده و أخذ رتبه علمي پژوهشي آنها، به طور جدي در حال پيگيري است.
از كليه اساتيد، صاحبنظران، نويسندگان، پژوهشگران و صاحبان قلم حوزه و دانشگاه دعوت مي شود مقالات علمي خود را به اين فصلنامه ها ارسال كنند و جهت كسب اطلاع بيشتر با شماره 32008327- 051 تماس بگیرند.

 


كد خبر: 30972  |  تاریخ درج خبر: 98/01/17  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
بالا