طرح تربیت مربی تواصی با عنوان اخلاق اجتماعی در حال برگزاری است.طرح تواصی با موضوع دوره تربیت مربی اخلاق اجتماعی در مدرسه علمیه نرجس(سلام الله علیها) سبزوار آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان طرح تواصی با موضوع تربیت مربی اخلاق اجتماعی به همت معاونت فرهنگی اجتماعی مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان در محل مدرسه علمیه حضرت نرجس(سلام الله علیها) سبزوار در حال برگزاری است.
مدرس این دوره خانم مژگان خواستار ، هدف از برگزاری این طرح را آشنایی با مولفه های اخلاق اجتماعی ، تقویت انگیزه اخلاقی و تربیتی در جامعه و توانمند سازی طلاب در عرصه مباحث و مسائل اجتماعی بیان کرد.
وي با بیان اینکه اگر در جامعه اخلاق اجتماعی نهادینه شود آن جامعه مسیر بهتری را طی خواهد کرد افزود : بنای هر جامعه ای مبتنی بر استحکام و دوام اخلاق در آن جامعه است و این مسئله در نهایت به بهبود امنیت اجتماعی منجر خواهد شد.
خانم خواستار اظهار کرد : از جمله رسالت های طلاب اینست که باید نیازهای معنوی ،اخلاقی و فکری مردم را در جامعه تامین کنند
وی با بیان اینکه اخلاق و معنویت را باید به جامعه تزریق کرد افزود : شجره طیبه همان ایمان است و باید ایمان خود را تقویت کنیم تا به موفقیت برسیم.
او تصریح کرد : در این دوره علاوه برتبیین علم اخلاق با توجه به خطبه 192 نهج البلاغه مبانی اخلاق اجتماعی ، نقش اخلاق اجتماعی ، نقش یک طلبه در روابط اجتماعی و رموز موفیقت در فعالیت های اجتماعی بیان می شود.
لازم به ذکر است : این دوره در 10 جلسه متوالی هر هفته با حضور 29 نفر از طلاب پایه پنجم به بعد و فارغ التحصیلان در حال برگزاری است و به کسانی که این دوره را با موفقیت به پایان برسانند گواهی معتبر اعطاء می شود.


كد خبر: 30827  |  تاریخ درج خبر: 97/12/15  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
بالا