همایشی با عنوان «سه دهه تدبیر و مقاومت» شنبه برگزار می شودمعاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از برگزاری همایشی با عنوان «سه دهه تدبیر و مقاومت» از سوی این معاونت در روز شنبه چهارم اسفند خبر داد.


حجت الاسلام و المسلمین محمد فردوسی پور در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با اعلام این خبر گفت: همایش «سه دهه تدبیر و مقاومت»، روز شنبه 4 اسفند 97 از ساعت 12:30 تا 14 به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در محل مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.
وی افزود: در این همایش که به بررسی و تبیین مدیریت رهبر معظم انقلاب در سه دهه گذشته می پردازد، آیت الله محمد تقی مصباح یزدی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) سخنرانی خواهد کرد.
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با اشاره به لزوم توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در رسیدن به تمدن نوین اسلامی و تاکید بر رشد دینی و پیشرفت جامعه، ابراز کرد: این همایش در راستای تبیین و بررسی بیانیه اخیر ایشان با عنوان «گام دوم انقلاب» و الگوگیری از مدیریت معظم له برای نسل جوان و مبلغ حوزوی برگزار می گردد.
حجت الاسلام و المسلمین فردوسی پور اضافه کرد: مبلغان جوان می بایست با تاکید بر عملیاتی شدن فرمایشات راهبردی مقام معظم رهبری، همانگونه که تا کنون نیز به صورت جهادی در مسیر دینی و انقلابی خود مخلصانه تلاش داشته اند، با اهتمام به فرمایش حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) نسبت به اعتلای بیشتر نظام اسلامی و عملیاتی شدن آرمان های امام راحل(ره) در دهه پنجم انقلاب، کوشش نمایند. 


كد خبر: 30735  |  تاریخ درج خبر: 97/12/02  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
بالا