ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای تحولی حوزه علمیه خراساندبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای تحولی حوزه علمیه خراسان اعلام کرد: به مناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، نمایشگاه دستاوردهای تحولی این حوزه، از 11 تا 21 بهمن در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.

 هادی حصاری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با اعلام این خبر، گفت: نمايشگاه "دستاوردهای تحولی حوزه" با هدف معرفی فعالیت های تحولی حوزه علمیه خراسان در سه سال اخیر، با نگاهی به فعالیت های 40 ساله آن، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه در دو بخش خواهران و برادران، افزود: بخش برادران از پنجشنبه 11بهمن لغايت يكشنبه 21 بهمن ماه و از ساعت 9 تا 17 در مدرسه علميه عالي نوّاب برگزار می شود.
حصاری اضافه کرد: بخش خواهران نیز، از شنبه 13 لغايت پنجشنبه 18 بهمن ماه از ساعت 9 تا 16 در مدرسه علميه حضرت رقيه(س) برای بازدید عموم دایر است.
دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای تحولی حوزه علمیه خراسان تصریح کرد: مراسم افتتاحیه با حضور آیت الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان،  معاونان و مسئولان این حوزه، اساتید، فضلا و طلاب، ساعت 10 پنجشنبه 11 بهمن در مدرسه علميه عالي نواب برگزار می شود.
وی، ایجاد انگیزه بیشتر در بین حوزویان برای تلاش در راستای تحول در حوزه علمیه و شناساندن توانمندی حوزه کهن خراسان به سایر مجامع علمی کشور را از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد و ادامه داد: فعالیت‌های " آموزشی"، " پژوهشی"، " فرهنگی اجتماعی"، " تبلیغی"، " نخبگانی"،" توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی"، " مشاوره و مهارت آموزی"، " مدیریت و ارتباطات"، " توسعه فناوری و فضای مجازی"، " رشد و توانمندسازی دانش آموختگان"، " مطالعات و برنامه ریزی"، " شناسایی و احیای موقوفات"، " فعالیت‌های حاشیه شهر" و " پذیرش و گزینش حوزه علمیه"، از محورهای 14 گانه این نمایشگاه است.
حصاری در پایان یادآورشد: نشست‌هاي علمي برنامه ريزي شده، مشاوره‌هاي کاربردی در موضوعات مختلف، گارگاه طريق تحول و همراه سازي حوزويان با تحول در حوزه انقلابي خراسان و همچنین بازديد از فعاليت هاي تحولي حوزه علميه خراسان در سه سال اخير همراه با نگاهي به فعاليت‌هاي گذشته، از برنامه های نمایشگاه خواهد بود.

كد خبر: 30489  |  تاریخ درج خبر: 1397/11/13  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا