امروز: یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

وقف یک باب منزل مسكوني برای مدرسه علمیه جوادالائمه(ع)مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقي وقف حوزه علمیه خراسان از وقف یک باب منزل مسكوني به مساحت 200 متر مربع برای مدرسه علمیه جواد الائمه (عليه السلام) مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان حجت الاسلام و المسلمين سيد ابوالفضل كاظمي با اعلام این خبر افزود : در راستای امور آموزشي، پژوهشي و فرهنگي طلاب مدرسه علميه جواد الائمه (عليه السلام ) مشهد یک‌باب منزل مسكوني به مساحت 200 متر مربع توسط حجت الاسلام و المسلمين قدرت الله مهربان كه در حال حاضر رياست اين مدرسه را بر عهده دارد، وقف شد.
حجت الاسلام و المسلمين كاظمي اظهار داشت: اين موقوفه به عنوان شعبه سوم مدرسه امام جواد الائمه (عليه السلام) مشهد وقف گرديده تا در آن طلاب شيعه دوازده امامي مشغول تحصيل، تدريس و استراحت باشند و از منافع آن بهره ببرند.
مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقي وقف حوزه علميه خراسان با اشاره به این که حوزه های علمیه در طول تاریخ مستقل از حکومت‌ها و دولت‌ها بوده و به لحاظ مالی عموما توسط علما، خیرین و متدینین جامعه اداره می شده اند، افزود: با تعامل خوب و سازنده ای که بین دفتر موقوفات و امور حقوقي وقف حوزه علميه خراسان و خیرین و واقفین محترم ايجاد شده است، امیدواریم در آینده نزدیک شاهد وقفيات جديد توسط متدينين در عرصه هاي گوناگون وقف در راستاي اهداف حوزه علميه خراسان و رفع نيازهاي طلاب گرامي باشيم .
شايان ذكر است اين وقف با همكاري مدير مدرسه علمیه جواد الائمه (عليه السلام ) مشهد ، حجت الاسلام والمسلمين انتظاري صورت گرفت كه دفتر موقوفات و امور حقوقي وقف مراتب تشكر و قدرداني را اعلام مي نماید.


كد خبر: 30404  |  تاریخ درج خبر: 97/10/29  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا