امروز: چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

عيادت از آیت الله موسوی خلخالی توسط نمايندگاني از مركز مديريت حوزه


تعدادی از نمایندگان مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان با حضور در بیت آیت الله موسوی خلخالی در تهران از ایشان عيادت کردند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، تعدادی از نمایندگان مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان با حضور در بیت آیت الله موسوی خلخالی در تهران از ایشان عيادت و سلام آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر این حوزه را به این استاد برجسته حوزه ابلاغ كردند.
آیت الله سید محمد موسوی خلخالی در این دیدار ضمن تقدیر از آیت الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان، توجه و دقت نظر نسبت به اساتید را لازمه کار در حوزه علمیه دانست كه در امر تدريس و تربيت و فرهنگ تلاش مي كنند و زمينه رشد و پيشرفت حوزه را فراهم مي آورند.
وی بر اخلاق به عنوان رکن اصلی در علم آموزی ها تاکید و نسبت به تحقیق و پژوهش به عنوان یک امر ارزشمند در کنار تبلیغ و ابلاغ آموزه های دین، توصيه کرد.
در این دیدار، حجت الاسلام علی روشندل، مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان از خداوند متعال بهبود و طول عمر این استاد گرانمايه و بهره بردن هر چه بيشتر طلاب علوم دینی از فضائل اخلاقی و دانش ایشان را خواستار شد.
وی با اشاره به اهمیت بهره بردن طلاب از علمای تراز اول برای رشد و پیشرفت علمی و اخلاقی خویش، یادآور شد: بهترین دورانی که یک طلبه می تواند در مسیر تحول و رشد گام بردارد زمانی است که از محضر ارزشمند اساتید برجسته حوزه بهره ببرد.


كد خبر: 30344  |  تاریخ درج خبر: 97/10/24  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا