امروز: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

اسرائیل منشاء همه فتنه ها در جهان است


حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به اینکه اسرائیل منشاء همه فتنه ها در جهان است، گفتند: رکن انقلاب اسلامی ایران مردم، اسلام و ولایت فقیه است و باید برای حفظ آنها تلاش کرد.

حضرت آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از طلاب و روحانیون به مناسبت ۱۹ دی ماه گفتند: حوزه هاي علمیه  همیشه برای تداوم اسلام و انقلاب در میدان بوده و در همین حوزه ها بزرگان زیادی تربیت شدند و برای نشر آموزه های دینی تلاش فراوان کردند.

این مرجع تقلید با بیان اینکه بعد از تقابل شدید بین امام راحل و دشمن، اتفاقات زیادی ایجاد شده است که از جمله آن پیروزی انقلاب اسلامی در ایران بوده است، بیان داشتند: معتقدیم تقابل حق و باطل ابدی است و برای همین لازم است برای تقابل آمادگی لازم را حفظ کرد.

ایشان افزودند: باطل مانند کف روی آب است که براساس آیات قرآن از بین خواهد رفت و حق ماندگار است. در آن سال 56 در تجمع مردم، همین آیه را خواندم و در ادامه به اهداف و برنامه های اسرائیل و آمریکا برای از بین بردن اسلام پرداختم و گفتم همه مشکلات درجامعه اسلامی به خاطر اسرائیل و امریکا است.

حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: نکته دیگر که در آن تجمع اشاره کردم قیام امام راحل بود، مردم هم حمایت کردند و در ادامه این تجمع با حضور عوامل رژیم رنگ خون به خود گرفت افراد زیادی کشته شدند.

معظم له با اشاره به اینکه با این حرکت، شهرهای دیگر بیدار شدند و به قیام قم اضافه شدند و نهایتا به بهمن 57 رسید و انقلاب پیروز شد، ابراز کردند: رکن انقلاب اسلامی مردم، اسلام و ولایت فقیه است و باید برای حفظ این ارکان تلاش کرد.


كد خبر: 30295  |  تاریخ درج خبر: 97/10/17  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا