امروز: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

برگزاری کارگاه روش مقاله نویسی در پنج گام


مدرسه تخصصی امیرالمؤمنین علیه السلام بیرجند اقدام به برگزاری کارگاه روش مقاله نویسی نمود

به گزارش روابط عمومي حوزه علميه خراسان جنوبي، در این کارگاه كه در پنج جلسه و با حضور اساتید محترم حجج اسلام آقایان: مشرفی، محمدزاده، محمددوست، خسروی، شیدایی و حسینی برگزار شد، كليه اساتید محترم در هر جلسه حضور داشته و مقاله طلاب در هر جلسه با توجه به مطالب ارائه شده، نگارش و در جلسه پنجم تدوین آن پایان می یابد.
بر اساس اين گزارش، هدف از برگزاری این کارگاه ارتقای سطح کمـّی و کیفی و هدفمند کردن مقالات طلاب مي‌باشد كه طي پنج گام؛ نیاز شناسی و تبیین موضوع، شرائط مسأله پژوهشی، هدف و ضرورت و بارش فکری در زمینه موضوع با توجه شرائط مسأله پژوهش و در نهایت تعیین اولویت، بررسی انواع منابع، فیش نویسی و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز وتجزیه و تحلیل اطلاعات و تدوین ساختار مقاله و ارائه آن بر اساس مطالب ارائه شده، مقالات ارائه شده مورد بررسي قرار گرفت.
 


كد خبر: 29246  |  تاریخ درج خبر: 97/10/10  |  کد خبرنگار: 2718
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا