ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

جلسه افتتاحیه دوره تربیت پژوهشگر هنر و رسانه برگزار شدجلسه افتتاحیه دوره تربیت پژوهشگر هنر و رسانه حوزه علمیه خراسان برای 60 طلبه منتخب خواهر و برادر برگزار شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی حوزه علمیه خراسان، جلسه افتتاحیه دوره تربیت پژوهشگر هنر و رسانه، به همت هیئت اندیشه‌ورز هنر، رسانه و فضای مجازی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان، در دو بخش خواهران در مدرسه علمیه حضرت خدیجه(ع) و برادران در محل ساختمان هیئت‌های اندیشه‌ورز این حوزه برگزار شد.

دکتر جواد امین خندقی، مدیر هیئت اندیشه‌ورز هنر، رسانه و فضای مجازی حوزه علمیه خراسان در جلسه افتتاحیه دوره برادران با تأکید بر اهمیت هنر و رسانه به تشریح ضرورت تبیین نظریات مختلف در این عرصه پرداخت.

وی افزود: برای اینکه بتوانیم بینش‌های اسلامی خود را تبدیل به کنش‌های فرهنگی و اجتماعی کنیم به هنر نیاز داریم و این در حالی است که وضعیت مطلوبی در حوزه مطالعات نظری هنر و رسانه نداریم.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه ویژه و نقش حوزه علمیه و طلاب در عرصه‌های پژوهش هنر و رسانه، به تبیین برنامه‌های دوره تربیت پژوهشگر پرداخته و روند برگزاری کلاس‌ها و شیوه انجام فعالیت‌های پژوهشی را تشریح کرد.

گفتنی است، در این دوره، ۶۰ طلبه خواهر و برادر از بین ۲۱۰ طلبه ثبت‌نام‌کننده پذیرفته شده‌اند که در طول ۸ هفته دوره عمومی را می‌گذرانند.


كد خبر: 28945  |  تاریخ درج خبر: 97/09/08  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا