امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

برگزاری نشست بصیرتی سیاسی با موضوع ماندگاری‌های انقلاب اسلامی


نشست بصیرتی سیاسی با حضور آقاي مزگی نژاد تحليل گر مسائل سياسي در محل مدرسه علمیه الزهرا (س) با برگزار گردید

به گزارش روابط عمومي حوزه علميه خراسان جنوبي، در اين نشست آقاي مزگی نژاد با اشاره به اينكه یکی از موضوعاتی که دشمن تقريبا یکسال است مطرح می کند، موضوع ماندگاری‌های انقلاب اسلامی است، افزود: دشمنان نظام مقدس اسلامي توطئه های فروانی از ابتدا تا کنون داشتند به گونه‌اي كه از سال 57 تا 67 كه مي‌توان از آن به دوره تثبیت انقلاب ياد كرد؛ دشمنان قصد تغيير ساختار انقلاب با ترور، ايجاد رعب و وحشت و جنگ داشت كه البته با پایان يافتن جنگ تحميلي به اهدافش نرسید .
از سال 67 تا 77 هدف دشمن تغيير رفتار ملت بزرگ ايران را با حجاب و تغییر شعائر و ... بود که پایان کار دشمن در 18 تیر 78 با حادثه کوی دانشگاه تهران همراه شد و در این برهه هم نتوانستند به نتیجه برسند .
اين تحليل‌گر سياسي در ادامه با اشاره به اينكه هدف دشمن از سال 87 تا هم‌اكنون تغییر رفتار، تغییر ساختار و مهار انقلاب با عنوان نبرد هوشمند بوده افزود: دشمنان به هر كاري دست مي‌زنند تا انقلاب اسلامی سالگرد چهل سالگی خودش را نبیند.
وي در پايان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری که فرمودند « ما بن بست نداریم و جوان‌ها راه حل هستند» گفت: ما نیاز به یک اراده قوی جهت مقابله با اهداف دشمن داریم و با توجه به اینکه خداوند در قرآن کریم دشمنان ما را از حمقاء دانسته، به یاری خداوند این مرحله را نیز پشت سر بگذاریم.
 


كد خبر: 28641  |  تاریخ درج خبر: 97/08/06  |  کد خبرنگار: 2718
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا