پنجشنبه؛ همایش تخصصی «نقد و بررسی فقهی بازاریابی شبکه‌ای»نوزدهمین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی «اقتصادنا» پنجشنبه به بررسی «نقد و بررسی فقهی بازاریابی شبکه‌ای» می پردازد.

نوزدهمین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی «اقتصادنا» در قالب همایشی با عنوان «نقد و بررسی فقهی بازاریابی شبکه‌ای» با حضور و ارائۀ دو تن از صاحب‌نظران این حوزه، حجت الاسلام دکتر سیدمهدی نریمانی و دکتر طاحونه‌بان در روز پنج‌شنبه مورخ 26 مهرماه از ساعت 8 صبح در سالن آمفی تئاتر مدرسه علمیه سلیمانیه به همت هیئت اندیشه ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی برگزار می‌گردد.
در این همایش دکتر طاحونه‌بان، کارشناس کسب‌وکارهای مجازی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی به تشریح قوانین حوزۀ بازاریابی شبکه‌ای و نقد و بررسی وضعیت موجود فعالیت‌های مربوط به بازاریابی شبکه‌ای در ایران خواهد پرداخت و بعد از آن، حجت الاسلام نریمانی، مؤلف کتاب فقه و بازاریابی چندسطحی، ابعاد و مبانی فقهی بازاریابی شبکه‌ای را در قوانین و در مقام عمل و در فتاوای مراجع عظام بررسی خواهد کرد.
شایان ذکر است این اولین همایشی است که به‌طور تخصصی به بازاریابی شبکه‌ای از منظر فقهی و قانونی می‌پردازد. از این رو مباحث مطروحه می‌تواند پاسخگوی حجم زیادی از سؤالات و شبهات پیرامون بازاریابی شبکه‌ای باشد.


كد خبر: 28556  |  تاریخ درج خبر: 97/07/24  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
بالا