امروز: چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

امسال مسئولیت ساماندهی تبلیغ دهه آخر صفر بر عهده حوزه علمیه خراسان است


معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه امسال مسئولیت تبلیغی ایام دهه آخر صفر برای زائران پیاده حرم مطهر رضوی بر عهده معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان است، ابراز کرد: برادران و خواهرانی که مایل به انجام فعالیت تبلیغی در این ایام هستند، می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت حوزه علمیه خراسان مراجعه کنند.

به گزارش روابط‌عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد فردوسی‌پور، معاون تبليغ اين حوزه  در نشست مدیران مدارس علمیه خواهران خراسان که به همت حوزه مدیریت  حوزه علميه خراسان  در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(ع) توس برگزار شد، گفت: با عنايت به لزوم توجه حوزويان به عرصه تبليغ،  نیاز است  که همه مجموعه‌های حوزوی به رشد و بالندگی مباحث تبلیغی کمک کنند.
وی افزود: البته با  وجود گستره و حجم زياد فعاليت ها و برنامه ها، خوشبختانه از کار تبلیغی عقب نیستیم، مثلا امسال محتوا و موضوع‌شناسی بحث طلایه‌داران تبلیغ را آماده کرده و در اختیار مبلغان قرار دادیم که مخاطبان نسبت به سال‌های گذشته از این محتوا بيشتر استفاده بردند.
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با اشاره به در پیش رو بودن ایام اربعین، تأکید کرد: سال‌های گذشته مبلغان خواهر در اربعین حضور داشتند و بازخورد تبلیغ آن‌ها بسیار مثبت و تأثیرگذار بود،  امسال نيز مبلغان فعال می‌توانند از طریق بعثه رهبری برای اعزام اقدام کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین فردوسی‌پور در پایان با بیان اینکه امسال مسئولیت ساماندهی تبلیغ ایام دهه آخر صفر برای زائران پیاده حرم مطهر رضوی بر عهده معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان است، ابراز کرد: برادران و خواهرانی که مایل به انجام فعالیت تبلیغی در این ایام هستند، می‌توانند برای نام نويسي به قسمت ثبت‌نام‌ها در سایت حوزه علمیه خراسان به نشاني www.hozehkh.com مراجعه کنند.


كد خبر: 28521  |  تاریخ درج خبر: 97/07/18  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا